Pořád ještě nemám steam key

Pro získání vaší kopie se prosím přihlašte do svého profilu na našem webu a propojte se svým Steam účtem kdykoli od 13. února. Hra bude tímto přidána do vašeho Steam účtu a začne stahování. Hru si budete moci zahrát 13. února, ale konkrétní hodina záleží na časovém pásmu, ve kterém se nacházíte.

Hmm, ale já to takhle nemám na profilu nevidím kromě svého bydliště nic jiného. Steam key tam není a není tam ani tier, který mám.

Nad adresou, nickem atd. by jsi měl vidět zelenou ikonu steam. Skrze tu propojíš svůj účet a pak by se ti měla ukázat v knihovně Steamu.

Edit: Viz. odkaz …

Mozna zkus poslat sceen toho, jak to u tebe vypada, pokud uz se ti to teda nepodarilo mezitim vyresit.

Nic takového tam nevidím.

Tak pošli ten screen. Já bych to taky chtěl vidět jak to tam není. Nejlépe sreen celý obrazovky.

Tohle se stane když kliknu na profil. Žádné jiné možnosti nemám…

Hm… predpokladam, ze registrovany tam jsi spravnym emailem, stejnym jako na kickstarteru. To, ze to neukazuje vubec zadnou odmenu z Kickstarteru je divne.

na support jsem už psal, ale zatím žádná odpověď. Asi toho mají teď hodně. Nejlepší na tom je, že se to snad nestalo nikomu jinému…

1 Like

Spis jeste nejsou v praci. :grinning:

A koupenou mas verzi na PC? Co sem koukal, tak lidem s hernima konzolema se klic taky jeste neobjevil, ale vetsinou jim to vypada jinak nez u tebe. Tobe to vypada, jako by ten ucet vubec nevedel o kickstarteru.

Stalo, mrkni na tohle vlákno:

Nebo ukazuje, ale chybí prolink na Steam:

A sakra! Teď jsem zjistil, že na kickstarteru mám jiný e-mail!!! a co teď?

:grin: Zaloz novy ucet tady na kingdomcome? Melo by to fungovat a rozpoznat, ze mas neco zaplacene.

No to snad né. Založil sem nový účet s e-mailem z kickstarteru a furt to samé.

Tohle parovani mozna muze par minut az hodin trvat. Nevim, jak rychle se to deje. :neutral_face:

ono to ale tím asi nebude. tier mám na fóru správný. Heslo jsem si změnil když to ještě šlo na oficial stránkách.

bude to tím mailem ale na kickstarteru změnit mail nejde protože sem přihlášený přes facebook.

tak na Kickstarteru jsem změnil heslo. Teď to sedí, ale změna pořád žádná.

Ciste teoreticky by to mohlo trvat i den, nez si to uvedomi ze jsi z kickstarteru. Asi nejrychlejsi mas kontaktovat nekoho z WH.