PS4 všechny verze chyby bugy Piš zde

Warhorse rukavice jsou neviditelné. U některých alchymistických stolů, prolézá textura kamene/stolu do misky. Po rychlém cestování pod vlivem sýčka mám efekt sýčka už napořád…

Rád bych si zahrál na Robina Hooda ale… Hra mi vůbec nedává možnost kapsářství. Nejdříve jsem myslel, že jsem jen moc hlučný nebo nejsem dostatečně za zády… :smiley: jak se ale ukázalo, nejde mi okrádat ani spící postavy…

Mám podobný problém, chvíli jsem se potloukala kolem statku (btw kousek od něj na kraji lesa je zajímavá bouda) a najednou mi to hodilo quest nesplněn.

Neviditelny WH rukavice mam bohuzel taky , a celou modrou zbroj , ta co se bere jako kyrys , ale hlavne kdyz sem dokoncil quest Najezdníci a do toho jeste zaroven plnil quest trestajici kameni tak se mi dvakrat stalo ze vsichni vsude zustali stat na mistech a absoulutne nic nedelali ani bavit se snimi neslo nic a ani mec sem nemohl tasit mohl sem je vsecky jen zmlatit a oni na to ubec nereagovali takze sem to musel loudnout o x hodin hrani nazpet…peklo :smiley:

Nakonec jsem to vyřešil dosti razantně a načetl hru v době když jsem quest hned z kraje řešil a dva dny hraní byly fuč. Tento quest se zřejmě musí řešit hned bez otálení. Odbýhat za jinými questy se nevyplácí :(. Po znovu načtení vše OK.

Tak se zas uklidníme :wink:

Jinak, díky za seznam na začátku a za zmínění dalších chyb, všechny tyto bugy jsou už u nás nahlášeny. Momentálně je řešíme a některé by již měli být opraveny a boudou součástí připravovaného patche (verze hry 1.3 - PS4 verze 1.05).

Díky za váš čas.

email: jan.rucker@warhorsestudios.cz
https://twitter.com/jan_rucker

Potíže na ps4 pro:

  • žádné paklíče (krom 4 co jsem koupil u votavy)
  • spadnutí hry během save, resp poo něm hned
  • mlynář pešek - nemožnost splnění úkolu s vybíráním kapes - nepovedlo se mě to při tom kdy stál vzadu za mlýnem,
    teď je to už jen tak, že pracuje, když s ním mluvím, tak řekne, že bude stát a dělat že mě nevidí, ale jakmile domluví, hned zase tahá pytle. Je možno tenhle quest začít znova?
  • mlýny - mám reputaci 0 přitom jsem neprovedl nic. Je možnost to nejak napravit prosim?

děkuju moc,
petr

Zdravim, rad bych se zeptal, jestli se pracuje na opraveni nacitani textur. Hru hraju od dne vydani, je uzasna, sice jsem potkal take par bugu u questu, trosku zamrzi ty omezene savy, kdyz se to zatim tak buguje, ale i tak me stale hra bavi, jen jsem az vcera zjistil, jak hra doopravdy vypada, cele dva tydny jsem hral hru s naprosto prisernymi texturami hlavne vegetace, az vcera se mi hra nahrala a ja byl udiven jak hra vypada hezky :smiley:

Dobrý den,
mám odehráno cca 60 hodin KC:D na PS4 a během postupu hrou mě potkali bugy, které byly úsměvné, potom i horší a bohůžel teďkon i bug, který mi znemožňuje postup ve hře.
Bugy typu, načítání textur, nebo létajících koní můžu s ohledem a klidem přehlédnout.
Bugy typu horší:
Stalo se mi, že jsem měl zavřenou bránu v Talmberku. To jsem opravil questem z Neuhofu. Další bug byl ve vedlejším questu ztraceno v překladu, kdy po výslechu a rozhovoru s Mlinářem neměl zadržený kumán možnost interakce. Když jsem k němu přistoupil nebylo u něj mluvit, nic.
Quest se mi kvůli tomu nepovedl dokončit.

Nejhorší bug co se mi stal a jsem z toho i zoufalý, protože nemohu pokračovat ve hře je ten, že v cca 60 hodině hraní při vedlejším questu, kdy pro Diviše vyšetřuji kvalitu kamení, tak se mi po jedné cut scéně z nějakého důvodu dost protáhly loading časy. Říkám si restartem hry to bude Ok a ono nic.
Například, když použiju fast travel, tak po dosažení cíle trvá loading 3,5 minuty. Nesmyslně dlouho. Když se chci najíst z kotlíku, čekám 2 minuty, než se obrazovka, zase vrátí z tmavé animace. Když se hru snažím uložit spánkem, tak se hra při probouzení kousne a nejde nic dělat. Toto se vždy opakuje. Pokusil jsem se tedy hru hrát dál a při načtení libovolné jiné cut scény se hra opět kousne a nikdy nenačte. Nevím co s touto chybou dělat. Hrá od této chvíle nejde hrát dál a ani se mi už nechce, protože i ty loading časy jsou najednou extrémně dlouhé.
Doufám, že to půjde opravit. Nechci kvůli tomuhle problému hrát příběh znovu. Investoval jsem do toho dost času už.
Prosím o opravu této chyby a případně o nějaký návod jak toto vyřešit.

Hra je jinak krásná a příběh fascinující. Líbí se mi vše, hlavně realistické zpracování. Škoda jen té chyby co mi zastavila postup ve hře. Přeji hodně štestí a dalších úspěchů.

Děkuji

1 Like

UF, tak to se asi vzdám toho questu radši než 15 hodin hraní :smiley: Je fakt, že tady se opravdu nevyplácí úkoly odkládat, na rozdíl třeba od Witchera. No nic, někde jsem to zjistit musela, díky :slight_smile:

Stalo se mi, že jsem šla okrádat mrtvolu na cestě, pak rychle na koně, že budu pokračovat v cestě, ale jakmile jsem sedla na koně tak se objevil Pobuda a začal rozhovor. To už byly pohledy na postavy rozhozené a nešel schovat meč, odbyla jsem si rozhovor a jela dál (fasttravel). Na cestě mě zastavil pocestný, když se hra načetla, tak se postava nemohla hýbat, slézt z koně, jen koukat nahoru a dolů. Nějak se mi povedlo se na koni i postavit, ale to je vše. Nepomohlo uložit a vypnout, zapnout hru, jediný řešení bylo načíst starší save.
Myslím, že hra není stavěná na to aby se dialogy odehrávaly, pokud hráč sedí na koni.

Ahoj a díky Vašemu týmu za výbornou hru! Napíšu zde nějaké postřehy a potíže z konzole PS4. Co se týče ovládání, jednoznačně to chce zvětšit “označující křížek” na mapě i jej barevné odlišit od “podkladu”. Frustrující je též neexistence “zaměřovadla” u lukostřelby, bylo by to jistě snazší než vystřílet min 5 šípů než se trefím , ale je to možná jen můj problém, že se to nenaučím lépe. Faktem ovšem je ,že trefit velice rychle měnící pozici (například) kance, byl pro mě nadlidský úkon. :slight_smile: Určitě změnit potvrzovací tlačítko rozhovoru X od tlačítka kradení (teď také X) , snadno dojde k nechtěně akci. Dále bych upozornil na krátký čas potvrzení volby (postupně nabíhající kolečko) , chtělo by to jej prodloužit. Bylo by dobré, kdyby bylo možné zvýšit citlivost ovládání, dlouho trvá než se otočím a pod. Rychlost spaní a cestování - jde zrychlit? U rychlého cestování by bylo možné to přerušit, tak jako při spaní? Mám problém když chci koupit jiného koně, tak pokud k němu přijdu, jmenuje se “kůň” :slight_smile: , ale při koupi u obchodníka si vybírám ze jmen , třeba Šemík. Někde je něco špatně. To mi momentálně vaší nejvíc, protože jsem pořád přetížený různýma věcma a sháním lepšího koně, jak rychlostně tak aby více unesl. :frowning: Ukládání - někdy se opravdu objeví nahrávací obrazovka a trvá hodně dlouho než se hra načte. Stalo se mi při misi v Úžicích (asi), při vyšetřování vraždy kulhavého lapky, že po získání důvěry kněze (moc pěkné mimochodem ;)) se mi nahrávala hra (s černou obrazovku) snad 5 minut. Navíc jsem zjistil, že po uložení hry Sejvovicí se mi po 3 uložených hrách další neuložila i když hra napsala, že ano. Tzn. že je potřeba asi ručně ty mnou uložené pozice smazat, aby se postup ukládal? Já jsem jej bohužel uložený neměl, takže 3 hodiny hry jsem musel znovu. Jinak Sejvovici jsem se naučil vařit, takže již nemusím kupovat, za mě tedy bych žádné rychle ukládání do hry nepřidával. Naučit se používat postel a Sejvovici úplně každý zvládne a má to své kouzlo. Velký problém je vylamování zámků , tam to chce jednoznačně snížit obtížnost. S tím možná souvisí i boj - opět volba obtížnosti by hru značně usnadnila. Chápu, že hra byla původně cílená na hardcore hráče a pak by byla obtížnost v pořádku, ale mám pocit, že v tuto chvíli chce hra být dostupná co možná nejvíce hráčům (jistě hlavně z finančního hlediska) a tady by již byla na místě volba obtížnosti a ulehčení herních mechanismů. Můj názor je, že hra má především bavit a tady se právě objevují některé aspekty původně zamýšleného hardcore pojetí. Omlouvám se za délku příspěvku. :wink:

Takže pánové z wh, díky za patch 1.25 … který nepravil vůbec nic… hra stále nedohratelná , po dvou po sobě jdoucích cutscénách následuje černá obrazovka s nahrávacím znakem a dál se nic neděje … zítra jdu hru vrátit, tohle si strčte víte kam

Zkousel jsi hru smazat a znovu nainstalovat?

Jestli víš jak zachovat save , abych to nemusel celé hrát znovu ?

Mlynar Vojtech, nemohu dodelat aktivitu kdy mam ukrast kone v mrchojedech chapu ze tam vse umrelo ale ty questy ktere nejdou udelat by se meli oznacit ja nesplnene aspon?

To už nejde vrátit. Leda vrátit přímo do Warhorse :slight_smile:

Ta hra je totálně rozesr…á!!! S odřenýma ušima jsem dohrál hlavní linii a hra se rozsypala jak dům z karet… V hospodě v Sázavě jsou zaseklý dveře a nemůžu se tam vyspat, pochodeň jde vypnout jen odebráním z inventáře, nejde ukládat i když mám sejvovici, na hradě v Ratajích už nemám ukládací postel, tak spím zase v příbytku u hradu, po probuzení se mi zobrazila u kompasu mříž a hned mě zatkli za vraždu a zavřeli do vězení SPOILER (i když jsem Rackův syn, tak se mnou jednali jak se špínou REALISMUS JAK SVINĚ), když jsem loupil v klášteře o půlnoci (kvůli questu) tak byli všichni bugnutý v jídelně - tak sem loupil bez žádného pocitu z načapání… Ách bože… Asi si zahraju radši Thiefa 3.

Ahoj tak dnes rano po 3tydnech hraní me hra vykopla při ukládání v questu není vsechno stříbro co se trpiti.odeslu na suport hlásku o chybě spustím znova hru a vylitne na me-uložena data byly poškozena a nazdar bazar všechny uložení straceny.tak po tomhle nevim jestl mam jeste chuť to znova hrat nevíte ty uloženy data se uz asi neziskaj?