PS4 všechny verze chyby bugy Piš zde

Těžko říct, když tu nemá nikdo z wh za potřebí odpovědět

Tuhle hru nikdo nikdy neopraví!! Každý quest je s nějakou chybou a NEJDE si hru pořádně užít! Teď mám rozehraný quest s duchem a mám najít hrob šílené paní, který je prý dle obyvatel hluboko v temném lese, kde starší. PARÁDA říkám si! Počkám do tmy, zhasnu, dám sluchátka a jdu po louce k temnému lesu podle značky v kompase. Pln očekávání vstupuji do lesa. Okamžitě se spustí cut scéna, nalezeno… Hrob je hned u lesa… Měl sem chuť šlehnout se sluchátkama!! Taková šance udělat v tak nádherným lese napínavou a strašidelnou hledáčku hrobu a TAKHLE TO DOMRHAT… Opět zklamání…

Mě to udělalo taky a sem z toho hotovej

Dobrý den.U questu,kdy mám vypátrat dílnu na výrobu falešných peněz mi hra vždy spadne v době,kdy vyvádím pana Ježka z jeskyně.Ukáže se cutscéna jak zvedám Ježka ze země a poté hra napíše chybu a spadne.Zkoušel jsem to 3x,ale bez výsledku.Nevím,zda je chyba na CD,nebo ve hře samotné.Díky za pomoc.

Zkousel jsi tu scenu preskocit? Mne to u jine pomohlo

Zkoušel jsem přeskočit pouze scénu předtím.Zítra to zkusím a dám vědět.

Pomohlo to.Díky moc za radu :slight_smile:

Zdravím, tak bránu na Talmberku mám pořád zavřenou a už mě tam stojí dva koně ze dvou questů. Nevím co s tím. A to se ještě na mě nalepí jeden voják a nehne se ode mě na krok. Jinak mě hra docela baví, ale za ty prachy takových chyb a bagů.?:cold_sweat:

ted me napadlo jestli si na zacatku hry kdy se mas dostat z toho Talmberku , tak jestli si nezdrhl tak ze si skocil z toho mostu a oni te pak nechytili a nevyhodili s tim ze at si des kam chce ze je jim to jedno a pak se ta brana zavre , no a v te chvili si tam mohl chytit nejaky bug nebo tak neco , nevim jen me to tak napadlo…

Ahoj, prave jsem dostahoval a nainstaloval KCD a chci hrat s nemeckym znenim, ale bohuzel mi hra v nastaveni zadny jiny jazyk nez anglictinu nenabidne. Bylo to zamerem nebo je to chyba? Velice rad bych si hru zahral v NJ.

No už si to přesně nepamatuju, ale myslím, že sem byl ve vězení. To by ale nemělo mít vliv na další hraní a questy ne?

no logicky ne i kdyby si mel reputaci -100 tak by ta brana mela byt otevrena, ale jak sem sam zjistil tak hra je v tedle fazi dost nevizpytatelna a nedivil bych se ze je to zkratka bug ze je ta brana zavrena , ale bohuzel nevim jak bych ti stim mohl pomoc…
P.S. :smiley: no a ja osobne sem si tu zbroj teda ukradl a oni me pustili branou a vse pak bylo v poradku , a navic se mi ta zbroj do zacatku dost hodila nez sem si opatril lepsi

Ukladani
Mam problem s ulozenim. “v tuto chvili nejde ukladat, zkus to prosim za par okamziku”. Sejvovici mam. ubehlo podstatne vice casu nez 15minut od ulozeni. nejde ani save po spanku. provedl jsem i reinstal hry. hraji ps4 pro. stalo se mi to po nabrani questu patrani po verbirich. nejde save ani po nacteni jine pozice. nafunguje to ani po rozehrani nove hry. savy jsem promazal a mam momentalne čtyři.
prosim o radu, takto to nejde hrat

Rada není , buď vydají patch nebo to můžeš hodit do koše… jak muže někdo vydat hru v takovém technickém stavu ?

Zdravím, mám problém s Ptáčekem, všude mě následuje a za jeho přítomnosti se nedá hrát, ruší konverzace, možnost spát nebo listovat v inventáři.
Poslední quest co jsem od něj vzal bylo setkat se s ním večer v lázních.

Quest s Talmberským lovcem, kde ho mám donutit podepsat přiznání. Když jdu za ním s dokumentem, který má podepsat, tak chodí sem tam a v konverzaci se nenabízí žádná možnost o tom podpisu diskutovat. V souvislosti s tímto problémem se mi stala jedna hodně divná věc. Když jsem měl unést jeho ženu, běžím do Talmberku a najednou z ničeho nic spadne z nebes přede mě a zabije se - okamžitě nápis Quest nesplněn.

Hra občas spadne. Poslal jsem už asi pět reportů.
Při soubojích se mi občas stane, že začnu lítat asi pět metrů nad zemí.
Při soubojích občas Jindřich schová meč .
Při soubojích si někdy dřepne.
Hra neupozorňuje, že na PS4 již není dostatek místa na uložení hry. Hra potom tvrdí, že byla uložena, ale není to pravda. Dvakrát jsem se musel vracet o mnoho hodin a přemýšlel jsem, že skončím.
Občas mě někdo obviní z krádeže, i když jsem nic neukradl.
Jindřich se stal nesmrtelným. To hru poznamenalo nejvíce. Asi skončím

Hm, tak děkuji za skvělou hru. Dosud sem si ji celkem užíval. Nicméně v tomhle stavu se to nikdy nemělo dostat do světa… Vždyť to nejde ani dohrát.

Celou dobu mě hra bavila (krom úplného začátku). Nicméně od doby kdy sem se dostal příběhem do Sázavy (nepříběhově sem byl už dřív) je hra strašně rozbitá, jako by někdo neměl čas to dodělat do konce. PS4 verze 1.2.5 (novější patch dostupný není).

Nechápu jak to mohlo na konzoli vyjít, když to není hotové.

1 - Hra tak 3x - 5x za večer spadne

2 - Velmi často mě stráže obviňují z vraždy, ačkoli sem během celého průběhu zabil minimum lidí (v podstatě jen lapky/kumány v táborech, případně v rámci příběhových misí tam kde to bylo nutné). Prostě třeba chodím po ratajích, jdu si opravit boty k ševci. A po cestě zpět mě chytnou stráže za vraždu. Superotravné… Ale určitě by bylo velmi zábavné přidat do hry indikátor za čí vraždu mě zatkly. Myslím že bych se nejednou válel smíchy…

3 - V kláštěře ačkoli sem pečlivě dodržoval denní rozvrh za mnou velmi často přišel cirkátor, že porušuji denní rozvrh - třeba v půli ranní mše za mnou přišel na tu mši, že jsem tam kde být nemám… Ale to asi souvisí s bugem ve druhém bodě.

4 - Jan Ptáček se mnou nemluví od doby kdy jsem s ním plnil quest v lázních (Ve vší počestnosti), přinesl květiny, a popral se s vidlákem. Quest tedy nejde dokončit.

5 - Quest “Zajícovo oko” nelze dokončit. Mám donutit Mikuláše podepsat doznání. Ten se o tom ale se mnou nebaví. Jediné co se v dialogu nabízí je trénink.

6 - Quest ‘Z kamene’ nejde dokončit. Po tom co jsem zjistil kdy se mají převážet peníze a přemluvil sem Bořka ať pošle míň stráží, nelze to oznámit Matušovi…

7 - “Mor v Mrchojedech” nejde dokončit. Po té co sem všem podal lék jsem ve fázi “Počkej jak se situace vyvine”. Uběhlo víc než 15 dní (pak sem přestal počítat, neboť sem našel že to má být za dny 3), v mrchojedech už všichni běhají zdraví jako rybičky, ale pořád nic. Melichar se mnou o tom nechce mluvit…

8 - Nejhorší věc! Hru nelze dokončit. Potom co se vrátím se Zbyškem z Vraníku a absolvuji hovor s Rackem a Hanušem, probudím se ve svémpokoji na Pirkštejnu a hra se uloží. Když vyjdu ze dveří, nastane “Nekonečný loading”, kdy se v pravém dolním rohu nekonečně přetáčí kolečko. Nechal sem to nejdéle hodinu, na víc nemám nervy. Restart hry nepomáhá. Zkoušel sem loadnout dva starší savy, jeden z vraníka, další ještě před vraníkem, ale výsledek je vždy stejný.
Pro mě z toho plyne jediné - hra je nefunkční jako celek. Mrzí mě to, snažil sem se přes to dostat. Strávil sem v ní dost hodin a pokusy dostat se přes rozbitou část mě stály další spoustu času. Narozdíl od předchozích bugů tohle už není vtipné. Holt nezbyde než nefunkční paskvil vrátit do obchodu…
Už sem asi trochu pochopil proč na to někdo kouká radši na Youtube…

Já už to rači ani nehraji, dvě hodiny se s něčím sereš a pak zjistíš, že to nejde. Nejspíš konzolové verze nedostali takovou péči jako PC.

Nechápu, moje ps4 verze funguje v pohodě.
.