PS4 všechny verze chyby bugy Piš zde

Nevim jestli je to náhoda nebo nějak jinak splněný úkol, ale čím vic jsem hrál tím víc se mi to mrvilo. Potom co mě kouř z ohně vynesl do oblak už jsem to nezapínal :smiley:

Tak po odehrání několika hodin jsem na zásadní chybu, která by bránila v dokončení questů nenarazil. Našel jsem spíše drobnější chyby, například:

  • lidé bez hlavy - alespoň jednou za půl hodiny narazím na postavu, která nemá hlavu…
  • ukládání hry - při ukládání mi vždy minimálně na půl minuty zamrzne obrazovka, bylo by dobré přidat nějaký progress bar
  • zamrznutí načítání - alespoň jednou za večer se mi stane, že hru musím celou restartovat, protože se zasekne při načítání… nespadne, pouze se zasekne na obrazovce načítání… nejdéle jsem zkoušel čekat asi 5 minut a nic
  • chyby v dialozích - jednou z deseti případů čekám na načtení dialogu třeba i půl minuty, ve stejném počtu se vyskytuje špatně natočená kamera, koukám do nebe nebo do země, někomu na nohy a tak
  • načítání objektů - Většinou se jedná o zvířata nebo lidi, ale když jdu po louce a nejdnou jsem zaseklý v krávě nebo se před vámi zjeví člověk, občas se i leknete.
  • načítání oblečení - v některých cut scénách mám jiné oblečení, než mám aktuálně oblečené, dále například u mlynáře vždy vidím, jak je holohlavý a když přijdu až k němu, najednou se mu načte čepice

Verze 1.05 PS4

Nejsou to nijak zásadní chyby, ale kazí to celkový dojem ze hry, která mě jinak baví. Je to škoda, ty chyby akorát kazí zážitek ze hry a atmosféru, která mě po dlouhé době vtáhla do do děje.

1 Like

Me ted nejvic rozciluje to, ze po poslednim patchi se mi pri nahodnem setkani na ceste hra stale nacita, zatimco NPC uz do me davno busi, pripadne kdyz prijdu do mesta, tak straze uz po me chteji, abych se vzdal a ja opet cekam stale na nacitaci obrazovce. Uz me to stalo nejednu smrt.

Dalsi chyba, ktera mi vadi hodne, tak je neustale donacitani objektu a textur, nekdy neuspesne. Uz se mi nejednou stalo, ze jsem jel po neviditelnem moste, protoze se nestihl nacist. Lide bez hlav a obleceni jsou temer standart.

Verze 1.05 PS4

PS4: Mám problém hned po probuzeni, kdyz mám jít za mlynářem Peškem. Když si aktivuji vedlejší úkol (dluhy se mají plnit), tak se zobrazí mark pro quest, ale je úplně vpravo dole na mapě, když tam běžím, tak Jindra řekne, že ještě nemůže odejít. Tak kde mám toho mlynáře najít? :slight_smile: Od začátku hry Tereza je v celém hospodářství sama, mlynáře jsem tam ještě nikdy neviděl.

Další bug jsem měl v questu, kde má Jindro provést mši. Mši jsem provedl, ale lidi i kněz se zasekli v kostele a stáli tam jak sloupy celý 3 dny (mluvit se s nimi dalo), než jsem nahrál pozici znovu (takže jsem pochopitelně přišel o postup ve hře). Občas se člověk u té hry nasměje z těch bugů, pomalé načítání textur je taky cool, když běžím na koni do Ratají a ještě tam není ani most, lidi (pouze spodní prádlo od nich), atp. :smiley:

A ještě jeden z mnoha sem napíšu. V Guestu s Ptáčkem v lázních, kdy má Jindra jít pro víno do sklepení pod Rychtou, má Jindra sice Ptáčkův klíč, ale dveře od Rychty s ním neukážou žádnou interakci.

Hraji na ps4 pro a hra se hrozně seká už je venku několik patchu a stále se nic nezměnilo s optimalizací… ve městě a v lese je to skoro nehratelne…

MOŽNÝ SPOILERMOŽNÝ SPOILERMOŽNÝ SPOILER Po zajmutí Ježka v jeskyni u padělatelů mně hra pokaždé spadne.MOŽNÝ SPOILER**MOŽNÝ SPOILER

Jsem na tom stejně, jenom s tim rozdílem že hraju na PC. :’(
Jakmile chci odložit quest na později a jdu dělat jiný nebo jen tak lelkovat po kraji vyskočí zpráva Quest nesplněn.

Tak já hlásím, že PS4 od aktualizace na 1.3 značné zhoršení…chyby v grafice - chybí země (jdu vzduchem nebo se porpadnu)…na horním Ratajském hradě chybí most…hodně nepříjemné, když jsem rozběhnutý a utíkám do prázdna…chybí stěny budov (vidím řezy - např včera u Ratajské rychty)…dále nesmyslené chování osob - v poledne mne stráže nadávají za to, že nemám světlo…tak si musím vzít louč…pak se mne snaží zatknout tak si to s nimi vyříkám - omluví se a druhý mne začne mečem napadat…dost často hodně nepříjemných bugů (vybral jsem jen co mne napadlo)…

Ahoj :slight_smile:
prvně chci říci, že hra je opravdu skvělá a už mě nějaký ten měsíc zvedá náladu a to, že má nějaký ten bug? nijak mě to netrápí, zatím se dalo všechno nějak vyřešit :slight_smile:
i ten poslední, který byl ovšem trohu méně příjemný :smiley: po posledním updatu byla přidána barikáda před dveře do domečku na hradě talmberk (tam, kde mám svojí postel) a tak se stalo, že před updatem se tam hra normálně uložila a po updatu byla postava uvězněná uvnitř… nic moc příjemného, load staršího savepointu to vyřešil, ale mít tam odehráno víc děje, tak to asi beru hůř :smiley:
jinak, hlavní quest už mám dohraný, tohle se mi stalo během plnění questu převlek. PS4 PRO.

V questu In God’s Hands se mi v infirmariu neobjevuje muž se zlomenou nohou a jeho soused ačkoli by tam být měli (alespoň podle gameplay videí). Když chci splnit tento quest, tak samozřejmě musím nohu narovnat, což nejde když ten chlap na tom lůžku neleží. Vždy se akorát objeví možnost začít s aktivitou ale pak se hra sekne, Henry se nemůže pohybovat a nelze ani přejít do menu a pomůže jen tvrdý restart.

Verze hry 1.6, i přes tento opravný patch mi stále nefunguje počasí tak jak by mělo, většinou prší za jasného dne a textury kapek tak jak se zobrazují taky nevypadají nic moc. S tímto problémem mám potíže už od vydání a nevím jak ho vyřešit. Zvažuji reinstalaci ale nechci přijít o savy, protože jsem nedávno začal od začátku v hardcore modu a úvod hry trvající pár hodin už mě unavuje. Možná to není hra pro ps4 slim…

Zdravím. Mám na PS4 verzi 1.6 a nainstaloval jsem From the Ahses. Po zlikvidování tábora lapků na východ od Talmberku se vrátím za Bořkem. Ten je nad hradem v místě kde stál prak, ale je po ramena zabořený v zemi. Sice po mě otáčí hlavu, vykřikuje nějaká hesla, ale mluvit s ním a dokončit quest nejde.

Když se k němu přiblížím, volba “Mluvit” se objeví, ale je zašedlá.

Zdravim mám Bořka zaseknutého v textůře :smiley: Máte někdo podobný problém? Rád bych odevzdal quest Nájezdníci

Tak po tezkem zklamani a snad vic jak po 8 mesicni pauze kvuli naproste nehratelnosti na ps4 sem opet chtel dat sanci teto takzvane hre kingdom come protoze precejenom jsem za ni vyhodil penize a navic jsem si koupil dlc Jana Ptacka. Po zapnuti hry jsem zjistil ze obrazovka hry sviti takovym jasem ze je opet nehratelna to uz je vrchol, tak ja uz nevim jak dlouho mam cekat abych mohl hrat. Je mozne opravit aspon ten obraz?

Ahoj,
v Ratajích, kde mám vlastní pokoj mám zamčené dveře, je tam pouze možnost páčení, nevíte si stím někdo rady?

děkuju

A nezkazil sis ten jas sám?
v nastavení na ps4 se dá jas upravit…

Lze to vyřešit tím, že si hráč koupí lektvar Sýček a počká až vyprchá.

Velice dekuji tva rada funguje tak na tohle bych neprisel to by melo byt v manualu :smile: jeste jednou diky. :wink:

2 Likes

Já zatím moc bugů nepotkal, opojímím pozdější načítání NPCs, a nějaké textury, kůň, který levituje nad kopřivou atd… ale co jsem se teda zasmál, že když letím tryskem po městě a chci zastavit, např. u kováře, tak se zaseknu pod jeho cedulí a nejde vůbec nic dělat :-D, spíš se tomu zasměji, protože jsem nikdy nebyl přetížený a mohl jsem rychle cestovat na nejbližší bod rychlého cestování…