Quest bug - Zajatec

Ukol nelze dokoncit, Obyvatele Mrchojded jsem vylecil a zajatce taky. Zajatec byl vyslechnut a transportovan do zalare v ratajich.
Nasledne jsem se mel setkat s Rackem na vyhlidce kde jsem mu to vse od vykladal. Zde je ale problem chce se mnou znovu mluvit a pta se me jestli jsem zajatce vyslechnul pritom jsem mu to uz odvykladal, odtud nejde ukol dokoncit

1 Like

Musíš za zajatcem do vězení a promluvit si s ním… Racek to tam i říká asi jsi přeskočil část cutsceny nebo nečteš :smiley:

1 Like

Mám úplně stejný problém. Přijedu, vše mu řeknu, ale pak žádná cutscéna. Jediný co u mě fungovalo bylo nahrát starou pozici hry, jenže v mém případě to bylo 13 hodin zpátky což mě pěkně vytočilo

ale ctu nepreskakuju ja si to tedy asi spojil stim jak jsem ho vyslychal mrchojedech no vyzkousim dik uvidime

1 Like

tak jsem ted v zalari zajatec tu je ale netusim jak se k nemu dostat, hele je to fakt nejaky divny ja mel jit spis ted hledat toho obchodnika s tema penezma co falsuje nez tohlen

ja zkusil vsechno a nic … racek na vyhlidce nebude nikdy…doufam ze aspon bude patch do par dni

Jediné řešení co by stalo za to ho zkusit je nahrát zpět pozici a zabit zajatce hned a nikam ho neodvadet…

odzkouseno uz davno a nic…racek nikde

U mně pomohlo načíst pozici hned po vyslechnutí zajatce, kdy jsem se objevil ve vězení (Rataje) a jet přímo za Rackem k Talmbergu.

http://www.gosunoob.com/kingdom-come-deliverance/questions-answers-where-to-find-radzig/ řešení jsou zde v článku.

a kde u Talmbergu by se mel motat Racek? nikde ho nemuzu najit a ten kemp by mel byt kde nemyslej nahodou ten u Mrchojed?

*spoil u Talmberka být v táboře. Nebo na hradě

*navíc byl u Mrchojed v táboře a ještě u Neuhoffu co si pamatuji ale to se píše v tom článku

spoilu se neboj kdo to tu cte tak uz to ma davno za sebou kde u talmbergu kterej to je kemp ja jich tu mam mraky

U talmberku až v pozdější fázi hry spíše hledej neuhoff nebo tak… Za tu dobu jsi mohl načíst starý save a zkusit to znovu… O bugu co by byl u tohoto q fakt nevím a to ten q jsem dělal 3x vždy jinak jako skoro každý q

Ale jo prakticky byl mel stát v neuhoffu u dveří od baráků tam kde se stal ten masakr… A pokud ani tam uz ne tak ti zmizel na věčnost xD

Já měl podobný problém. Né tak s Rackem, ale s tím vězněm, co jsem odvedl do Ratají. Jakmile jsem ho odvezl do vězení, začal se hned mlátit v cele s tím zajatým Kumánem, co jsem tam odvedl dříve. Z ničeho nic ten kumán někde obstaral meč a toho vězně zabil. To mě bylo divný, tak jsem to loadnul, zachránil vězně, odvedl do Ratají a zase se začal mlátit s Kumánem ve stejný cele. Jenže tentokrát tomu Kumánovi dával tak, že si Kumán otevřel sám dveře od cely začal zdrhat přes náměstí. a celý město ho začalo nahánět včetně toho zajatýho vězně a řvát Kumán, Kumán…
Nakonec strážní toho Kumána sejmuli, a ten vězeň tam teď stojí u těla Kumána a nic nedělá. Zkoušel jsem to loadnou znova a znova se stejným výsledkem. Mám pocit, že kohokoliv zajmu, vždy skončí ve stejný cele tj. v tý napravo.

A pro ty, který nemůžou dokončit Q s morem poté co vyslechli zajatce, je jednoduchá rada. Počkejte asi tak 24h a pak jeďte do Mrchojed za melicharem a budete mít možnost pokecu ohledně situace a Q bude hotovej. Teprve potom jeďte za Rackem, měl by být SV od Mrchojed v táboře u skalisek.

2 Likes

Máš si vzít u Bernarda klíč od vězení…Asi to fakt moc nečteš :grin:

Dost se mi ten q plete s tím questem toho padělatele grošů v těch dolech :smiley: takže teď ani nevím zda toho zajatce z mrchojed potom lze něco dostat v Ratajích a zda se tam do vězení vůbec dostane… Tuším, že je tam výběr předat ho týpkovi ať se pomstí a nebo předat do ratajské věznice… @jimdixx

Já mám podobný problém. Vyléčil jsem Mrchojedy, zajatce odvedl, jdu na vyhlídku za Rackem, ten se mnou pokecá a řekne něco v tom slova smyslu “ještě ti musím něco říct” v tom nasedne na koně a jede do … Lhoty. Co jsem zjistil, tak tam by měla být nějaká scéna, jenže mě se nespustí, ani když dám nějaký starší save. Nemůžu se pohnout dál, jelikož nemám jako další úkol najít toho obchodníka s falešnými penězi, i když mi to ten zajatec řekl. Pro mě v tuto chvíli nedokončitelná hra.

1 Like