Quest bug - Zajatec

jo mam to uplne stejne do pismene ted jsem byl zpet na vyhlidce a kun tam je

@Krizek taky jsem zaseklý stejně…Zatím jediné řešení je zdá se naloadovat save krátce po tom co byl zajatec vyslechnut a převezen do vězení (resp. zabit) a pak jet za Rackem hned. Já jsem potom dělal ještě spoustu vedlejších questů takže se nechci vracet a čekám až vydají patch…snad to opraví.

Mám úplně stejný problém, vyléčím nákazu, odvedu zajatce do ratají do vězení. Potom se setkám s rackem na vyhlídce, pokecám s ním a pak nic. Racek odejde, quest mi zůstane aktivní, ale na mapě se nezobrazuje. Co jsem četl, tak by se měla spustit nějaká cutscéna, quest by měl skončit a začít novej. Problém je, že se nic z toho nestalo. A žádný load a další rady nepomohly. Kdyby to bylo ve vedlejšáku, tak nad tím mávnu rukou, ale tohle brání dohrání hry…

Mě to se starším savem funguje, ale nechci ztratit postup co jsem od té doby udělal, takže čekám na patch 1.3 kde by to mělo být opraveno…slibovali že vyjde ještě tenhle týden, tak uvidíme.

1 Like

Do slova to samé, čekám na 1.3 pokud to patch nebude řešit začnu řešit vrácení peněz.

1 Like

Zdarec. Mno já to mám podobně. Ale když melichara požádám ať mi otevře kůlnu se vším souhlasí, skončí video a jde úplně jinam a pořád dokola. Celou dědinu mám vyléčenou vše mám jinak hotovo. Tak jdu ukrást klíč od kůlny nebo zabít hlídače. Zajatci seberu papír, donesu rackovi a pak zas nic a pořád mám quest Vyslechni Zajatce. Nevím co dál :frowning: Nemůžu se pohnout. Nějaké rady? Když to tu čtu tak vám se ho povedlo vyléčit, ale mě to nedělá žádné iterakce a to stojím přímo u něho nabízí mi to (prozkoumat E) a vůbec nic. Lektvar mám.

Je už potvrzené, že tento bug bude opravený? Nepomohl mi ani znova načtení save před oznámením situace rackovi - už i to bylo několik hodin ztracených a teď bych měl načíst ještě starší save? To teda ne…

Potvrzené to je, že by měla být oprava v patchi 1.3, ale ten slibovali vydat ještě tento týden. Zatím to ale vypadá že se jim moc věřit nedá - už je neděle a patch nikde…

nikde sem teda necetl ze neco slibovali , pouzee to ze to mohlo byt orientacne tento tyden a ja osobne si radsi jeste chvili pockam nez aby to zase uspechaly a nechali tam nejake chyby

Pre všetkých čo majú s týmto questom problém…
Aj ja som mal problém že sa mi neopustí cutscenka u racka ale čo som zistil je ze Bug robí to ze vyliecime všetkych v mrchojedoch a až potom ideme za rackom keď to spravíte opačne že najprv ideme za rackom a až potom vyliečiť chorých v mrchojedoch tak sa cutscenka spustí a quest je dokončený

Ano, o tom víme, ale řada z nás mezitím než šla k Rackovi strávila hodiny řešením vedlejších questů a vracet se zpátky do doby než jsou Mrchojedy vyléčené nechceme…proto raději čekání na patch 1.3

1 Like

Máš pravdu ja som bol tiež taký debil :grinning: že som robil vedľajšie úkoly a až potom hlavne ale na šťastie som toho veľa nespravil tak som sa vrátil o pár hodín späť

Mno jo no, já to taky hraji do hloubky, tak že udělám co je třeba a odbíhám na ty sidequesty. U mně je problém že Melichar souhlasí že mi otevře stodolu po vyléčení, ale po videu jde úplně někam jinam. Tak zajatce zabiju, jdu promluvit za Rackem na vyhlídku bo ho tam mám, ale pak nepřijde žádná cutscena. Bohužel vrátit save nemůžu, bo se mi přepisoval furt ten jeden a tak jsem vše smazal a uložil po vyléčení vesnice. Je možnost někde z nějakého cloud steamu vytáhnout old save? Bo když jsem vymazal C:\user\uložené hry\kingdomcome a reinstaloval hru, tak mi naskočili zpátky do té složky.

Ahoj vsichni nevite jestli to nejak teda hodlaji opravit ?mam tam 20 h rozdil kvuli vedlejsim ukolum to se mi fakt nechce , na vyhlidce se mi nepusti cutscena a racek odejde pecha , nemuzu dal delat hlavni pribeh , tak jestli nevite jak to bude nekdo pls ? Mam ps4 .

Patch 1.3 by to měl dát dohromady. Mě to na PC vyřešil. Otázka jak je to se schvalováním patche na PS4.

Takze asi jen cekat jestli to udelaj i na konzole co :smiley:

Jojo, jen čekat…Můžeš klidně mezitím hrát dál a dělat vedlejší questy, ale nesmíš pokračovat od doby co ti Racek odejde…pokračovat můžeš jen z loadu kde jsi s rackem ještě nemluvil.

Já mám problém s úplně něčím jiným. Ať už načtu jakoukoliv pozici, mám splněné vše podstatné a začnu vyslýchat zajatce, vyslechnu si ho, splním úkol “vyslechni zajatce” , začne se mi točit vpravo dole kolečko. Točí se a točí… a stále se točí že to musím natvrdo vypnout…

@Radegast Jestli to nejde nijak jinak udělat, zkus ho zabít a obrat :slight_smile:

ta hra je nehratelná, já sem toho racka vůbec v tom malým tabořišti nenašel, ale věděl sem že se bugnul s koněm co tam stál uprostřed cesty když mi dal za ukol vyslechnout vězně co přežil. tak sem šel za nim a on mi mě poslal za tim předákem a potom mi řekl abych nikam nechodil že pro mě něco má… šel domů a pak pryč tak sem si ho odchyatil a mluvim s nim, on mě poslal do kláštera. na mapě nemám ani jeden kontrolní quest, tak nevím co mám dělat.