Quest Šibeniční bratři

Tento quest jsem zkoušel hrát několikrát s tím, že jsem vždy zkusil různé varianty. Jediná varianta, kterou jsem úspěšně dokončil byla ta, že jsem peníze ukradl a hodil to na hostinskýho. Potom jsem všechny prásknul Bořkovi, který to s hostinským ,vyřešil,. V tu chvíli byl quest dokončen + odemčen archievement. Ostatní varianty se mi bohužel nepodařilo dokončit (např. u Bořka jsem čekal přes 10 dní v lomu, Fricek a Matouš po smrti a nic se nedělo, nikdo o ničem nemluvil a v úkolech stále že mám čekat na přepadení jak to dopadne).

jestli nechcete zbytečně čekat tak musíte do toho přepadu jít s Matoušem a Frickem - ti “nastartují” ten odpočet času do přepadu (5 dnů). jestli pak otrávíte koně na Talmberku (po rozhovoru s Bořkem - neříkat že jdete přepadnout lom) tak tam bude méně vojáků! jinak stačí ukrást peníze už na Talmberku a pak se podělit s Frickem a Matoušem. Pytel se pak objeví v inventáři sám hned jak si podělíte peníze. jestli ho dáte Ondřejovi do hospody a pak ho prásknete je pak na vás…

Zajímavý že tento quest se mi nazývá “Z kamene” a ne Šibeničtí bratři :smiley: Bořkovi jsem nic neprásknul, nechal otrávit koně a pak jsem šel na kopec nad lom za Frickem a Matoušem, pokecal s nimi a počkal těch 5 dní dokud nepřijeli s těmi penězi. Pokecal s nimi a vybral jsem možnost aby se oni mezi sebou poprali a odtáhli pozornost stráží a já se mohl v klidu proplížit do tábora a ukrást peníze. Pak přiběhl na mýtinku a rozdělil prachy mezi Frickem a Matoušem a úkol splněn. Hraji na Xbox1x 1.3

A třeba já už mám hlavní linii dohrátou, questy s Frickem a Matoušem jsem také dělal - poslední jsem měl poskládat kumánský oblek, ale tenhle quest jsem asi někde minul. Ti dva ani Ondřej mi ho nenabízí a nikde jsem na něho nenarazil. Kde jste na něho narazili???

Nespustí se, když požádáš Matouše o větší podíl peněz?

Ani u jednoho z nich nemám žádnou možnost komentáře, pouze okrást.

Tak to nevím, asi jsme ten Q někde nějak zazdili. Zkusím si naň dát pozor při novém hraní.

“Z kamene” je quest ohladom corky tych penazi…
“Sib bratry” je q kt. sa otvori az ked pokecas s Ondrejom a vznikne ti tak moznost vyzradit prapad Borkovi.
SPOILER: ja som “otvoril” oba questy ale Matusovi som prezradil, ze ich chce Ondrej bonznut a tak sa otvara moznost cornut prachy a hodit to cele na Ondreja (prazdny vak na prachy mu ulozis do pivnice a bonznes ho Borkovi, prachy si rozdelite a to este pred prepadom. prachy i vak su v truhle v Talmbergu - Ondrej je potom obeseny a visi pred branoc do vlastnej hospody. Ak bonzes vsetkych troch, tak tam visia vsetci traja: Ondro, Matus aj Fricek).

Ale mě s Ondřejem pokecat o něčem specifickém (úkolovém) nejde. Ale co, kašlu teď na to, zkusím to při 2. hraní.

SPOILER:
No ked som kecal s Matusom, tak som nepovedal na prepad Ano/Nie ale ze “si este nieco zistim”. Potom som mohol pokecat s Ondrejom o tom, preco do toho nesiel s MaF a ten navrhol aby som prepad bonzol Borkovi. Ja som sa ale hned vratil k M, povedal mu o podraze, kt. navrhol O a tak sme sa dohodli, ze to hodime na O…

Ja už som v koncoch…najskorej chceli prepadnúť verzia 1.3… potom som to nabonzoval borkovy a oni skapali tak som to loadol a povedal im pred prepadom ze hostinsky je curak a ze to nanho zvalime…teraz je verzia 1.4 a stale ani hovno…uz som skusal ak cornut tie prachy z hradnej veže ale stale mi jeden povie ze chod za matusom a ze ma plan ako zarobit a matus mi nepovie ani cocot…iba nejaky prsten a to ked dam tak si len pokecaju a nič…prachy som vratil do veže a teraz cakam na ten prepad a nič…moze byt problem ze medzi tym ako som mal ist do lomu cakat prepad som odohral asi 20 dni pri inych questoch?.. Neda sa nejako ten quest restartnut?

Este pre doplnenie… Mam v ulohe 2 veci…jdi do lomu a sleduj prepad a hned bod tym mam ulohu ale bez priradeneho pismenka.( Na stitku co ma odkazuje na lom mam pismenko a) a v tej druhej podulohe mam napisaneziskej vak od penez miricich do talmbergskyho lomu

SPOILER:
corni tie prachy z tej truhly na hrade a medzi questovimi vecami sa ti objavi (aspon by sa mal) “prazdny vak od penez”. ten potom poloz Ondrejovi do pivnice a nasledne nahlas Borkovi ze vies kto je za tym prepadom. Mas na vyber bud nahlasit iba O alebo vsetkych troch O+M+F. Podla toho bude 1 alebo 3 obesenci pred hostincom. Ja som bonzol len O v nadeji ze F a M budu mat este nejake ilegalne questy :wink:

To som skusal…corkol som prachy ale neboli vo vreci…a ked som dosiel za matusom tak neponukali ziaden dialog…bohuzial som rezignoval a uvedomil si ze to neodbuguju tak som siel na vranik a momentalne dobyvam talmberg takze mi dalo quest nesplneny…bol som nasratý

prachy mas v inventari odedelene od vaku. proste ked ich cornes tak mas zvlast prachy a zvlast vak (ten je v zalozke questove veci). tiez som si to prvykrat nevsimol. ale je realny aj bug, ze ti to v inventari chyba - u tejto hry je vsetko mozne :). s M a F uz potom co vak polozis do pivnice v hostinci nemusis kecat - staci ist rovno za Borkom a nabonzovat O alebo O+M+F.

Neskoro…quest failed

quest z kamene. jsem nad lomem s tema dvouma blaznama, mluvime spolu o tom ze to usijem na toho hospodskyho pak cekame cca 5 dni do prijezdu a pak se jde dolu loupit … ani po pul hodine jsem ty penize nenasel, jsou tam jenom truhlice s par penezma … kde jsou ?

Ty dva jsou šmejdi jak se patří, takže tentokrát je nabonzuju ať visí… nic dobrého nepřinesou… Hraju hru potřetí a tentokrát budu tvrdej řízek, né jako pokaždý hodnej až blbej…

Já je poprvý nabonzovala všecky 3 hlavně kvůli trofeji :D, pak jsem sebrala peníze na Talmberku, každýmu z těch dvou dala podíl, Ondřejovi nastražila váček ve sklepě a pak je šla znovu prásknout všecky 3 :smiley:
Měla jsem pak vtipnej bug, když jsem sháněla pivo pro vojáky a hele, Ondřej opřenej v hospodě :smiley:

Ten je tusim v tej hospode furt - teda aj ked ho bonznes a on odvisne. Nie je to bug ale retardovany dizajn alebo nepozoronost “scenaristu”.