Quest Šibeniční bratři

Vyber truhlu lommistrovi rovnou…

Ja som to zase urobil tak, ze som zistil kedy pridu vojaci s vyplatami, pockal som s matusom a fritzkom 5 dni (v lese hore nad lomom). Potom som sa vplizil do tabora, kde som ukradol mech s 3000 grosmi. Prazdny mech som odniesol do krcmy k Ondrejovi a potom ho natrel Borkovi. Iba jeho, Matusa a Fritzka nie. Vtedy sa to asi buglo. Nato som isiel pozriet do krcmy k ondrejovi, kde uz visel a senkyrka plakala :smiley: … vtipne je, ze ked som siel za matusom a fritzkom na mytinu rozdelit lup, tak tam bol iba Fritzek a Matus bol asi mrtvy (niekto visel na sibenici) a Fritzek na mna zautocil. Tak som mu vyklepal tvar a az potom ma pustilo k rozhovoru, kde som mu dal podiel z lupu (1500 grosov) a najal ho ako pacholka do Pribyslavic … co je ale srandovne, teraz vzdy ked pridem do krcmy do Pribyslavic, Fricek na mna zautoci … BTW: Neviete kde je Matus alebo ako stopnut toho psychopata Fritzka? Nechce sa mi s nim stale trieskat v tej krcme, naviac potom musim vyzabijat pol Pribyslavic a este aj platit pokutu :smiley: — A to som tam richtar :smiley:

Tam kde spi lommistr v truhle s “tazkym” odomykanim

Několik pokusných hodin s tímto questem. Sice povedlo dokončit, ale peníze pro kameníky mám pořád u sebe. Vždy dialog s Bořkem končí podle obrázku…

mam verzi 1.9.5-404-503
POZOR SPOJLERY
tento qest je sity trochu horkou jehlou. kdyz reknete M+F ze do toho s nima nepujdete a varujete pred prepadenim tak do toho stejne pujdou bez vas. Nemaji ale sanci na uspech. Hra vubec nepocita s tm ze by se jim to mohlo podarit. Chtel jsem je zachranit a za kazdou cenu je udrzet na zivu. Takze pred tim nez tam vlitnou jsem vyridil vsechny straze a kazdeho kdo by je mohl ohrozit. Oni tam vlitnou vyvrazdej spici kameniky a zustanou tam stat klidne 12h (Kdyz z truhly ukradnete ty penize 3000,- nejde jim to oznamit) proste tam jen stoji dkud nepribehne nekdo z hradu a zlikviduje je.
A nejvic me pobavilo ze jseme vpodstati udelali uspesne prepadeni ziskali penize a hra stejne oznami ze quest nesplnen :slight_smile:
proste GAME DESIGN toho Qestu se vubec nepovedl.
Ale to nic nemeni na tom ze se u hry bajecne bavim a JE UZASNA

Také bych chtěl po dlouhé době přispět se svojí zkušeností. V první řadě jsem stál na straně Ondřeje, kterej řekl, že do toho s náma nepůjde, jelikož je to moc na očích a navíc ti kameníci za nic nemohou. Matuše ani Fricka se prostě nedá přesvědčit. Matušovi ještě řikam, že nejsem žádnej prachsprostej zloděj a on si furt mele svojí. Škoda že v nabídce není více argumentů, protože bych ho naprosto s chutí poslal nejraději do prdele. Jenže Matuš s Frickem se tam prostě stejně vydají a stejně chcípnou, když jim nepomůžu, takže jsem si řekl, že nemá cenu se zbytečně vzpírat game designu a šel do toho s nimi. Poprvé se nechal zabít Fricek a Matuš mě pak na mýtině zjebal, že jsem se na ně vysral. Tak v první řadě…JÁ nemusel dělat nic. JÁ jim pomáhat vůbec nemusel. Peníze jsou ukradeny díky MĚ a nikomu jinému, takže by mi měl spíš líbat zadek. Podruhé zase zabili pro změnu Matuše, kterej tam do sebe nechal sekat. To na mě pro změnu vystartoval Fricek, ale od toho se to dá čekat, protože je přeci jen trochu jednoduší. Až na čtvrtý pokus se mi to konečně povedlo a Matuš s Frickem si konečně šli užít prachy, které jsem získal samozřejmě JÁ, aby mohli měsíce prošoustat v lázních nebo co to říkali.

Celkově mi charakteristika těch dvou z hlediska herního příběhu moc smysl nedává. Zjednal jsem pořádek ve mlýně a oni se nakonec rozhodnou, že je tam okradou a pak jdou jak dobytkové chlastat k Ondřejovi, kde je napadne přepadávání? Byla to moc rychlá změna jejich osobnosti.

Přes to všechno ale musím konstatovat, že KC:D je absolutně výborná a zábavná hra.