Quest Šibeniční bratři

Vyber truhlu lommistrovi rovnou…

Ja som to zase urobil tak, ze som zistil kedy pridu vojaci s vyplatami, pockal som s matusom a fritzkom 5 dni (v lese hore nad lomom). Potom som sa vplizil do tabora, kde som ukradol mech s 3000 grosmi. Prazdny mech som odniesol do krcmy k Ondrejovi a potom ho natrel Borkovi. Iba jeho, Matusa a Fritzka nie. Vtedy sa to asi buglo. Nato som isiel pozriet do krcmy k ondrejovi, kde uz visel a senkyrka plakala :smiley: … vtipne je, ze ked som siel za matusom a fritzkom na mytinu rozdelit lup, tak tam bol iba Fritzek a Matus bol asi mrtvy (niekto visel na sibenici) a Fritzek na mna zautocil. Tak som mu vyklepal tvar a az potom ma pustilo k rozhovoru, kde som mu dal podiel z lupu (1500 grosov) a najal ho ako pacholka do Pribyslavic … co je ale srandovne, teraz vzdy ked pridem do krcmy do Pribyslavic, Fricek na mna zautoci … BTW: Neviete kde je Matus alebo ako stopnut toho psychopata Fritzka? Nechce sa mi s nim stale trieskat v tej krcme, naviac potom musim vyzabijat pol Pribyslavic a este aj platit pokutu :smiley: — A to som tam richtar :smiley:

Tam kde spi lommistr v truhle s “tazkym” odomykanim