Quest - Stratení slavíci-bug

Chcem sa poďakovať vývojárom, hra je famózna cez hratelnosť, podanie príbehu, rpg prvky, grafika…
Mám však zásadný problém, drobné bugy mi nevadia, opätovné načítanie rieši väčšinu problémov…
Quest - chytanie slavíkov, treba chytiť 3 slavíkov, prvého chytím v pohode, no pri druhom keď hodím klec na zem, zachvílu sa slavík chytne a v tom momente mi klec zmizne priamo pred očami a skúšal som naozaj všetko, klec vždy zmizne, pravdepodobne sa prepadne niekde do textútry, tým pádom úlohu nemôžem splniť, prosím o opravu ak to bude možné, inak mám nahraných cez 35 hodín a som viac ako spokojný, pre mňa obrovské ďakujem ľuďom, ktorí na tom makali, verím, že po dopilovaní týchto drobností, to bude ešte lepšia hra ako doposiaľ, čo sa týka optimalizácie na ktorú mnohí nadaávajú, tak ja som viac ako spokojný a to nemám žiaden high-end pc
GTX 1060 6gb
16gb ram
i7 7700
takmer konštantných 60 fps (mix stredných-ultra nastavení)
inak rozdiel medzi nízkymi a ultra nieje nijak markantný, čiže tým ktorí majú problém s dropmi nech dajú všetko na low a hra pôjde krásne plynule v každej lokácií

Měl jsem stejnej problem klec mi zmizela a nemohl jsem ji najit ale naštěstí se mi ji podařilo najit ale už si nepamatuju jak, zkus čekat par hodin a dukladně prohledej okolí musí tam někde byt tak nějak jsem to dělal ja a nakonec jsem ji našel, tak good luck s hledaním.

Zdravim mam ten samy problem ale mam 3 klece s ptaky ale jedna mi porad ukazuje ze tam lezi i kdyz ji vyhodim a naberu znova proste nic.Me se chytli ti ptaci do 2 kleci a 3 sem zbyral az po spanku tim to asi bude ze sem to nezbyral ten samy den.

O této bugnuté misi se už ví a pracuje se na fixu. Psal jsem si s lidmi z Warhorse Zatím to vynechte a po patchi se k tomu vraťte.

Já neměl problém se slavíky. Ale hraji na PS4. btw Kousek od slavíku je v kamenném rozvališti truhla…:slight_smile: nějaký menší poklad…

Ja mam zase vsechny klece a vsechny slaviky. Ale nejde mi ukol odevzdat… prinesu je lovci slaviky mu dam a rozhovor se zasekne… pokazde…

Lukino, přesně ten samý problém mám i já. Dostanu šípy a peníze a hned nato se rozhovor sekne…

S tímhle questem mám taky problém. Jakmile vyhodím klec, tak se na mapě ukáže o desítky i stovky metrů dál resp. se na ní zobrazí ikona s místem klece. Ale na tom místě klec není. Prostě zmizí/propadne se do textury.
Ale věřím, že to kluci a holky z Warhorse brzy opraví a bude to fungovat jak má.
Načetl jsem předchozí save a až do opravy tohle holt nebudu zkoušet.

Taky mám stejný problém při vraceni slavíků. Rozhovor se neukončí (PS4).

Same here, when i receive birds and go to the hunter i cannot finish quest it hangs on the receiving… specificaly talk to hunter never done…

Stejné zde, když se dostanu k lovci a předám slavíky, nemůžu dokončit. Rozhovor nekončí, trvá věčně.

Zrovna tenhle task trvá clkem dlouho, bylo by dobré mít možnost ho dokončit

No tak já mnám pro změnu u tohohle questu chybu že sice mám u sebe 3 pasti se slavíkama ale hra mi tvrdí že mám najít v lese další past …která tam samozřejmně není jelikož už jí mám…takže se nemám jak posunout dál

Jak rekl VACKEN. Je to bug a bude opraven v dalsim patchi

Stejný problém a nevyřešil ho ani update 1.3.3

[quote=“Issus, post:13, topic:42960, full:true”]
Stejný problém a nevyřešil ho ani update 1.3.3
Stejný problém a nevyřešil ho ani patch 1.3.4

Tak jak tady průběžně čtu vaše příspěvky vyskytující se na celém fóru, tak mě nemusí ale vůbec mrzet, že hraji stále verzi 1.2.5. :smile:

Zdravím, dnes som sa s tým bugom stretol tiež a našiel som aj riešenie: jedna pasca funguje, takže stačí chytit jedneho slavika a nechat ho tam, potom polozit dalsiu pascu, cakat do noci a uprostred noci by sa mala bugnuta trapka objavit pod vasim konom aj s chyteným slavikom, takto isto to spravte aj s tretim slavikom. :slight_smile: Mne to tak funguje.

No jo, to je sice krásný, ale ty pasti pak nejdou vrátit lovčímu.

quest stale nefunguje třetí past mi vždycky zmizí značka na mapě je past, ale ne.

Nemohu potvrdit problém. Po patchi 1.4.1 jsem quest normálně dodělal. Na PC. A doporučuji dávat pasti nahoře na kopci v borovém háji. Je tam rovinka a past se po nastrazeni nikam neposouva.

Aktualizace 1.4.2 a jedna klec je pryč.