Quest v klášteře

Já to loadnu znova, abych nepřišel o všechnu tu “zábavu” v klášteře :slight_smile:

Ono ho najít bez toho, prohledání kláštera je těžké a je to na více dní ve hře. Zábavnější je dělat quest v klášteře. A až budeš hrát nenech se zmást při plnění questu snažil jsem se to uspěchat a musel jsem hrát znovu.

Já doporučuji klášter celý prohledat a split sidequesty. Kdyz to udeláš dobře, budeš jako hráč vědět, kdo to je. Jindra je ale jelito a tvari se, ze to neví. Pak ho píchnout a utéct. Zabralo mi to klidným prubehem 3 Jindřichovo dny. Coz stačí na nasati atmosféry kláštera, aniz by ses zbláznil z věcného buzerovani. Je totiž bezpodmínečně nutné dodržovat harmonogram, cos dostal na papírku. Pak kuch lumpa a supky dupky potichounku pryč.

Já myslím, že nutně dodržovat harmonogram není nutné. Stačí, když si dáváš bacha, aby tě při nedodržování předepsaných aktivit nenačapali ti, co mají na starosti hlídání disciplíny (už nevím jak se jmenují), což není problém, protože se pohybují dost pomalu, že (a v noci je to vůbec nejlepší).

Správného novice jsem zabil a kostku odevzdal. Řekl Rackovi co a jak. Ale stále se mi ukazuje “quest updated” co mám dělat v klášteře za denní povinnosti i když už tam dávno nejsem. Zmizí to časem? A ještě jeden dotaz zmizí quest: Pěsti ve tmě: Další zápasy… díky za obě odpovědi

Kdyby to nezmizelo, tak se pořád můžeš vrátit, nechat se načapat cirktátorem, a být na něj drzej. Oni tě pak sami z kláštera vyhodí a quest tím skončí.

1 Like

Co hraješ za verzi hry?

Poslední 1.4.3

Aha díky. V dalším patchi už by se měl úkol s denními povinnostmi po vyřešení kláštera ukončit.

Aha a tušíte přibližné datum dalšího patche na PC ? A nebo to vyřešim tak, jak tady někdo psal: vlítnu tam jak natlakovanej šampus :smiley:

Pár mých postřehů ohledně questu v klášteře.
Doposud jsem forum jen sosal, ale po splnění kláštera a následně Vraníku jsem si řekl, že přispěji.
Klášter mi chvíli připadal, že nevím co a jak, ale po nachytání hrubého obrysu…a po několika opakováních…jsem kláštera proběhnul docela snadno s pomocí denního itineráře a čekání.
Po nástupu jsem si tam se všemi pokecal a pojal podezření, že Tonda je ten cílový novic. Následně jsem mu vyklopil úkol najít “Svatého” a po vzájemné dohodě, že utečeme jsem začal pomalu shánět potřebný materiál a souběžně plnit questy od ostatních.
Pytlík krve jsem “objednal” a klíče od kláštera jsem nalezl na poličce ve spižírně.
Následně jsem splnil questy, co šly. Prostopášné mnichy jsem víceméně ignoroval. Po útěku z kláštera jsem byl nucen Tondu zprovodit ze světa, jelikož jsem nepřišel na způsob, jak přijít ke kostce a nechat ho žít a bez kostky jsem se dál nedostal (lapkům jsem peníze nenabízel nezkoušel, jelikož jsem škrt). Nikdo neměl s odkrouhnutím Toníka problém.

Závěrem: klášter je mise o přemýšlení a občasném opakování dne. Po jedné noční návštěvě do soukromé truhly v hospodě a lootnutí svého vybvení to jde o něco lépe. Mise se mi celkově líbila svým provedením a tím, že se nedá vyřešit tím, že všechny vymlátím. První pokus byl vyřešen hned při procházce kláštera, jelikož jsem Tondu omráčil a poslal k pánu, ale vzápětí jsem misi načetl znovu a dal si trochu víc záležet.

Klášter je pěkný, trochu hektický, právě dělám tento úkol na http://kcd.cloud/

To víno jim musíš položit na stůl.