Quest v klášteře

Každý tu píše, jak je to nuda a to dlouhý čekání, když musíš 2 hodiny herního času strávit na mši. Stačí na tu mši přijít, kliknout na “T” a počkat 2 hodiny. Pak přejdeš na další post, splnit, a zase přeskočit čas o stanovenou hodinu. Takhle se dají za 10 minut splnit všechny denní povinnosti od rána až do večera a celou noc můžeš šmejdit.
PS: to předání vína ve sklepě je opravdu bug, taky jsem ho nemohl splnit. Škoda, už jsem z kláštera venku a určitě se tam nebudu vracet (stejně mi to napsalo, že jsem quest nesplnil).

2 Likes

no to by ale mohl umrit kdokoliv :wink: kdyz umre v klastere a Antonin zmizi, tak se roznese, ze umrel nejakej novic… kdyz umre az venku, tak proste nekdo umrel, treba nejakej kupec, co ho sejmul Kuman

Nepodceňuj kvality Rackových vyšetřovatelů. Na všechno přijdou. :wink:

Jde se dostat do kláštera i jinak než přes ten přijímací glejt? Sice jsem ho získal a pokecal s dveřníkem, který mi poslal do místnosti u brány ale tam mi to píše, že jsem na soukromém pozemku a truhla nejde použít jen otevřít a vykrást. Takže se do kláštera asi normální cestou nedostanu:( Nebo je na to nějaký fígl?

A nevlezl jsi do té místnosti v patře? Ta soukromá je a je tam i truhla na vykradení. Dole v přízemí je ještě jedna malá místnůstka a ta to je. Já totiž prvně vlezl do té v patře a ta byla špatná.

Ne ne šel jsem správně ale delá mi to co borcovive videu v čase 22:00 https://www.youtube.com/watch?v=14TI0EwtE5A

Jo aha. Místnost to je správná. Na to video jsem mrknul, jemu buguje čas spuštění animace koukám. To co se mu spustí na 23 minutě, tj. sekvence jak se Jindra převléká, to se ti má spustit jak do té malé místnosti vlezeš. Jemu se to spustí opožděně až když začne prolézat jiná místa kam chodit nemá. A co to udělá, když do té místnsoti lezeš, tu zamčenou truhlu otvírat nebudeš a prostě třeba minutu počkáš? Spustí se ta sekvence?

Už se mi to nějak podařilo… Šlohnul jsem ten glejt pak jsem udělal pár vedlejších questů a pak už to šlo normálně.

Tenhle quest mě taky nebavil, neustálé napomínání, jak porušuju denní rozvrh…Tak jsem se nasral, nechal se vyhodit, pak jsem se do kláštera vloupal, Antonína píchnul mečem, strážím zdrhnul a hotovo, quest splněn :smiley:

2 Likes

Potvrdzujem, Zdenometal! Stačí tam vpadnúť, zabiť Antonína a ide sa ďalej. Síce ma následne napadlo asi 15 vojakov, no s mečom sv. Juraja som ich všetkých vymlátil ako najposlednejšiu luzu. :smiley:

1 Like

Yje to trosku zakerny quest…ja som ho urobil az ked som kukol video. Vies ten antonin na zaciatku ti pomoze pri tom ceremoniali potom ta prevedie po klastore a vsetci ti onom povedia aky to je super chlapik…hra ti az nuka sa snim skamaratit…a presne to urob povedz mu svoje plany pokukaj klastor a hlavne najpodstatnejsie je aby si sa. Rano pri ranajkach dobre najedol pri stole…a vsetko bude dobré

Šalamounské řešení kláštera pro netrpělive pacifisty. Hned po přijetí, během exkurze Antonina omracte a vyneste ven. Venku ho položte na zem a naserte stráž. Začnou do vas rubat, tak jen chvili tancujte kolem omracenyho Svatyho. Stane se to, ze straz po vas sekne a omylem sekne do chudaka na zemi. Seberte mu kostku a zdrhejte. Monastery vyřešené za 5 min bez krveprolití, avšak s tučnou odměnou za vaší hlavu :slight_smile:

No, to je krutopřísné…

A je to vůbec slučitelné s pacifismem? Sice nepřímo, ale způsobit bolest a utrpení jinému je uz skoro něco, za co Mirek Dušín nemůže přeci udělit pochvalu.

No je to trosku za carou. Je to zneuziti herni mechaniky tak aby byla splnena podminka “killcount==0”
Pravdou je ze pacifisticke z RP hlediska to vskutku neni :blush:

Naprostý souhlas, ten quest je boží, má atmosféru, nutí tě dodržovat řád, je to pravé RPG, vážíš si tam času a musíš ho využívat, ale když už sakra vypátrám maximum informací tak mi stejně nezbyde než hlavnímu podezřelému vykvákat, že ho hledám a on mě otráví a dál už to znáte, obrovsky mě to zklamalo, celkově ten klášter mohl být propracován lépe a dále, volba opata a tak… tam už se taky krom jednoho questu s knihou a přinesení vína nedá více udělat… škoda, zklamání

1 Like

Bez krveprolití?? :grin: Ten quest sa tuším dá splniť aj tak, že ho necháš pláchnuť, vtedy je to pacifistické riešenie.

Zdravím, potřeboval bych poradit. jsem na bohoslužbě, přiběhne stráž a že mám jít do vězení, tak ok, probudím se ve sklepě, tam pokecám s nějakým knězem, přiběhne zase stráž a tentokrát mě zavřou do vězení ve městě a všechny questy nesplněno. Do kostela už nemůžu a tudíž už nemůžu pokračovat v hlavním příběhu. Nějaké rady kromě loadingu?

Ahoj. Co máš napsáno u hlavního úkolu?

Do kláštera se dá vloupat a zabít toho správného novice i když nejsi přijatý. Který je ten správný se dá zjistit dobrým prohledáním kláštera.