Reálné systémové požadavky

Zdravím,při dnešním oznámení si myslím že už by jsme mohli znát i opravdové systémové požadavky,ozve se tu někdo ze zasvěcených,Proky? :slight_smile:

No tak když už jsi mě jmenoval, tak se asi ozvat musím.

Bohužel ale nemám žádné informace o které bych se podělil. Nevím o tom že by jsme měli nějaké doporučené systémové nároky.
Nicméně to že hra poběží na konzolích je jistý bod od kterého se dá odpíchnout a utvořit si obrázek.

Díky za reakci ale konzoly jdou mimo mě,takže jestli nastíníš?

Tohle zverejnili na steamu.

MINIMUM:
OS: OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Sound Card: Integrated
Additional Notes: These are preliminary system specs and can change!

RECOMMENDED:
OS: OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Sound Card: Creative SOUND BLASTER Zx
Additional Notes: These are preliminary system specs and can change!

1 Like

Díky za info.

Tuším sa to líši od toho, čo som našiel na gamedebate. Ale rád by som videl oficiálne od timu ako len takto. Tiež ma to veľmi zaujíma.

Info zverejnene WH studiem na Steamu mne prijde docela oficialni…

1 Like

no vidíš
Jseš líp informovaný jak já :smiley:

1 Like

Někoho zaúkoluj ať tam přidá Windows 10.

1 Like

Ahoj,
já to hraju na:
AMD FX6300
AMD 7870
RAM 8G

Hra jede celkem fajn, FPS 40-60 (občas to dropne k 20), ale sem tam se celá hra tak na minutu zamyslí (sekne).

Taky mi to dělá i ve filmových pasážích.

Hraju na:

I5-6600K 3.5 GHz
RX 470 4GB
16GB RAM

Hra jede poměrně plynule 45 - 60 fps při rozlišení 1080p a vysokých detailech.
Podle mě WH udělali skvělou práci co se týče optimalizace, ale taky se mi sem tam na třeba pět sekund celá hra úplně zasekne. Prý o tomto problému ví a měl by ho vyřešit další velký patch.

core i5 2500k @ 4.5ghz
12gb ram
gtx 1070 - na high jede perfektne, temer porad 50-60fps.

Ahoj Mirku,
Já mám i5-2300 taktovany pomoci lepši desky na 3500 Mhz.
Ramku 8 gb a tuším že jedou na 1333.
GPU ASUS HD 7870 2 gb v2.

Hru mi to samo nastavilo na grafiku, že bych se pozvracel… Zvedl jsem detaily aspoň na medium a rozlišení nechal na 720 ( stiny, blur na LOW). Hra jede v pohodě až na ty záseky ( sekundové ). Dál jsem detaily nezvedal ani rozlišení.
Zajímalo by mě na jaké nastavení hraješ Ty. ( třeba bych z toho svého starého železa mohl vytáhnout vic… ), ale zase si nechci kazit hru padáním a minutovýma zásekama… ( ale rád bych při kostkách viděl aspoň jaké čísla jsem hodil, a nemusel to luštit ).
Děkuju za případnou odpověd.

Ahoj,
můj PC splňuje MINIMÁLNÍ požadavky … tedy až na jeden - mám nVidia GTX 570 :confused: Rád bych věděl, jestli mi hra půjde než jí zakoupím. Je nějaký benchmark nebo testovací demo?
BTW … Zaklínač 3 má uvedené totožné požadavky a s přehledem jej bez obtíží hraji.

Zaklínače 3 s timhle vůbec nejde srovnávat, ten byl optimalizovanej o hodně líp,rozjel sem ho skoro na plný detaily (kromě vlasů), zatímco tady jakž takž jedu na střední a neni to ideál…mám sestavu jen o málo silnější než sou minimální požadavky ( jen o něco lepší grafárnu než ty)…čili si netroufám odhadnout jestli ti to pude a když jo tak určitě skoro na minimální detaily,ale na ně taky hra nevypadá zas tak špatně…myslim že demo neni

Díky za vyjádření :slight_smile: i když né moc potěšující. No Zaklínače jedu také na nejnižší detaily (jen něco málo zvednito na medium) a snížené rozlišení. Ale to mi rozhodně nevadí, protože nejsem hltač grafických efektů ale spíše konzument příběhu :slight_smile:

bohužel no je to mrzuté, halt grafárna je prostě u her ten nejdůležitější komponent a pokud zrovna ten nesplňuje minimální požadavky…jako sme na oficiálním fóru hry, tak se mi tu nechce radit něco,ale jisté řešení jak to vyzkoušet tu je…

Ahoj GTX 570 si myslím že je horší než minimum… GTX 570 ma min nez polovinu CUDA jader oproti mojí HD7870. ( uvaděno minimum 7870… )
Myslím že to na 90% rozjedeš, ale počítej s nejnižšíma detailama a nizkym rozlišení.
Na steamu máš test hardware u hry tak si to stahni spust ten test pokud ti to odfajfkuje vše. Tak bych si to nascreenoval a koupil. Pokud by to nešlo nebo to bylo nehratelné požadoval bych od steamu reklamaci a refundaci.

@ comeg3tsome … to zní dobře … potíž je, že ten Test hardware nemohu na Steamu u hry najít … ne ještě zkusím večer pořádně zapátrat.