Tipy pro nováčky

Rozhodl jsem se konečně koupit tuto hru a uvítal bych nějaké tipy, např. jak být úspěšný v soubojích atd.
Také bych byl rád za radu, jestli kupovat věci od zbrojíře a platnéře nebo stačí zabíjet lapky a kumány a vybavení budu mít vždy dost.
Taky jsem slyšel o nějakým meči sv. jiří nebo co :smiley: , když to hrál kámoš ríkal mi že to ptáček bude mít v truhle v lázních během mise jak mu mám donest vino a ty kytky pro lazebnici, když jsem tu misi hrál já, bednu jsem kontroloval a nic, jen nějaké staré oblečení, je jiný způsob jak tento meč získat ? díky moc za všechny odpovědi a rady :smiley:

Tak rozhodně by se ti mohlo hodit toto. Pochopení systému boje je velká část hry a není to prča. Ale pak, pak je to opravdu super!
Dal jsem do kupy tento návod při druhém hraní.

Pro začátečníka je dobré toto téma Návod - Česky - jak začít s hrou + vše kolem - Other languages / Czech - Kingdom Come: Deliverance Forum (kingdomcomerpg.com)

Meč Sv. Jiří je myslím v truhle v lese nad Ledčkem, ale je potřeba na něj mít větší staty, na začátku hry je ti k ničemu.

Díky oboum :smiley: