Xbox One - poslední patch

Občas pri jízdě na koni pres rataje to trochu cuka, zatim jsem se jeste neodvážil do sazavskeho klastera, to asi necham az po patchi. Doufam, ze ten patch opravi konecne i nekonecne nacitani pri lukostreleckych zavodu, kde mam ziskat vino pro Stepanku z Talmberka. Toto proste nemuze nacist pokazde ty samé lidi? Jen kdyz půjdu na tezsi turnaj, tak tam budou jini. Takhle to nesmyslne zasahuje do spousty charakterů, snaží se to upravit jejich linky a myslim ze tohle zpusobuje ty nesmyslne dlouhe loadingy. Nekde to i pan Vávra říkal, že pomaly otáčení pri cekani nebo spánku je kvuli tomu, aby vsechny postavy byly tam kde maji byt a to si myslim dela bordel pak i u zdanlive jednoduchych questu.

Rataje a Sázava se mi hoši hrozně seká a všude po zemi několik halaparten vedle sebe :smiley: ale venkov a vesnice vůbec nesekalo hezky plynule to jelo dokud jsem nezačal úkol (po lázních) s Ptáčkem kdy máte jít za Hanušem který Ptáčka seřve že jen chlastá a dělá bordel a pak nás pošle za Bernardem vyřešit spor s Bernardovym příbuzným který napadl nějaké statky a jakmile máte následovat na koních družinu s Bernardem a Ptáčkem tak se to začalo nehorázně sekat už i na venkově mimo Rataje takže hra začala být pro mě nehratelná a to už mám nahráno něco přes 200 hodin :frowning: když jsem nahrál zpětně save o 190h méně (odehráno 8h) tak se Rataje vůbec neseká a jede plynule všude až na ten Pop-in takže normálka :smiley: hraju na XONEX 1.3 tak doufám že to opraví :frowning: a když jsem zkusil nahrát save než jsem vzal ten Quest s Ptáčkem jak jsem psal na začátku tak se to stejně seká na venkově a hrát od začátku se mi nechce když mám postavu kompletně v celém pozlacenem brněním :frowning: a naskillovanou :frowning:

Kámo po tomhle qvestu ještě nic … ale dneska jsem opravdu zaznamenal ohromný skákání, který začalo po návštěvě v Sázavě (první návštěvě) … vesnice jsou lepší … ale je fakt, že to skáče a seká krutě. Dřív nic … mám klasický Xbox

Tak někdo tu psal,že se mu to seka po návštěvě kláštera. Já jsem byl v sazave kvuli nějakému questu a vzal jsem jiný od toho sarlatana nebo co to je. Ale ty jsem zatím nedělal a sazave se zatim vyhybam a hra jede. Ale postupem času trocha sekání přibývá.vypadá to jak kdyby se hra sama zahltila informacema po určitých hodinách.

Jo presně cuka sebou jak kdyby mel tiky. To neni ani sekani spíše zběsile cukání. A taky kdy se podivam do strany tak se na to nejde divat jak te skoro boli oci. No jestli ono to nebude zase nejaky kapitalisticky zaměr, ptz pred tim to bylo hratelne… je skoda ze jsme ve všem vázaly te sionisticke špiny amerikánské…

Dobre kdo to cenzuruje? Pisu špíny ne driny

Pisu vázaly ne vazali…

Tak patch 1.4.3 je tady a anoooo, trhání/sekání obrazu tam stále je :smiley::smiley::smiley: Jízda na koni to samé, pomalá, trhaná…Pravda, ne v tak brutálním měřítku, jako předtím, ale po tak dlouhém čekání na patch…sorry jako :smiley:

1 Like

Zdravím všechny po patchy 1.4.3 se mi hra sekala jenom ve městech a teď i v lese je to škoda že to neběží na 100% bez jediného záseku už to ani nehraju a čekám jestli to někdy bude s rychlým načítaním oblastni a bez těch zádrhelů jinak dobrá hra

Ahoj, mate nekdo info, ze na tom sekani obrazu pracuji? Nikde jsem takove vlakno nenasel. Na twitteru to vypada, jako ze je vse ok.

Zacal jste nekdo hrat od znova po poslednim patchy? Objevilo se po case zase sekani? Nechce se mi zacinat od znova a zahodit postup ve hre. Dik

Ahoj, zasílám odkaz na vlákno které jsem zakládal ohledně sekání obrazu. Zatím po komunikaci s Warhorse studiem, kde mi bylo zděleno, že se jim problém nedaří nasimulovat. Tak zasílejte videa a co nejvíce materiálu k danému problému. Zatím jsem hru od začátku začal a zatím je to bez sekání, ale jestli se objeví to ti zatím říci nemohu. Snad ti moje odpověď pomohla.:blush:

Posíláš sice odkaz na moje vlákno, ale v pořádku, dávám ti k tomu svolení a autorská práva :smiley: :smiley: :smiley:

Omlouvám se ohledně chyby v kopírování odkazu na vlákno.:grinning:

Ahooj lidi prosimvas …vsmil se nekdo downgradu okolni zelene ve hre???predtim vypadala docela slusne ale po te optimalizaci textur s patxhem 1.4.3 to stahyl uplne na very low a vypada to hrozne …:frowning: vsiml si toho nekdo??

A cos čekal, když je XO nejslabší “stolní” konzole?

Ale ja mam xbox one X coz je nejsilnejsi konzole …zaklinac 3 na tom vypada naprosto fantasticky

To tady fakt nikdo nehraje na x one x kterej by jsi toho vsiml ja to kvuli tomu prestal hrat…to je takovrj hnus v lese ze ooravdu uroven zelene v lese je jak ze hry z obdobi cca 10 let zpatky …nikdo jiny jsi toho nevsiml?

Asi to fakt nikdo nehraje.
XO má oproti SP v konzolích zhruba jen třetinové prodeje. Rozumně uvažující člověk si při takové objemové prodejní disproporci XO zkrátka nekoupí, protože od toho se pak odvíjí vše - jak počet exkluzivních her pro dané platformy, tak ochota k a šíře podpory.

A kam ma.napsat kdyz chci napsat nekomu z warhorse zajimalo by me co mi k tomu reknou … jako po vydani to slo s tou vegetaci …sice potřebovaly nekde asi ubrat aby ty textury se nacitaly drive ale zase nejak umerne a hlavne co to je za optimalizaci …x one x neni tak slabej abych koukal na takovejhke hnus…

Taky mám xbox one x a přitom je to nejvýkonnější než PS4 PRO a trava kostickovana… nejsi jediný :slight_smile: