Český dabing?

Já viděl nějaký rozhovor s Vavrou a tam vysloveně nevyvracel dabing při vydání, ale zároveň ani nepotvrdil. Tak jako tak se těším na svojí sběratelku 13.2.! Ale trvá to :slight_smile:

To snad nemyslíš vážně…

Tohle srovnání by sedělo jen v případě, že by slunce seno 4 bylo natočeno s kompletně zahraničním teamem a pro světovej trh.
Je ti jasný že většina KCD herců nebyli češi? A že KCD rozhodně nemíří jen na českou kotlinu, ale chce uspět celosvětově? Troška prostě tvoří čistě český film, s českými herci pro českého diváka. KCD je hra tvořená s velké části zahraničním teamem, zahraničnim publisherem, pro zahraniční publikum

4 Likes

Ale je to z Českého prostředí, s českými motivy. Kvuli tomuhle jsem si musel udělat registraci. Máš hru na České motivy ale bez původního dabingu. To už tam rovnou teda mohli švihnout ty černé rytíře a lidi aby to bylo politicky korektní, rovnou sis mohl vybírat mezi Jindříhecn nebo Jindřiškou aby to udělalo dojem hlavně na emeriku…

To jsou naprostý nesmysly co píšete

4 Likes

Uz v dobe kickstarteru bylo jasne receno, ze cesky dabing s nejvetsi pravdepodobnosti v dobe vydani nebude. Ani ne protoze nejsou penize, ale neni cas a prestoze by dabing radi, tak priority jsou trosku jinde.

Borci, jak můžete sami se sebou žít? Díkybohu, že nemusím řešit vaše problémy. Nezávidím vám.
Hru mám předobjednanou už od Kickstarteru, sleduju každé video, každý rozhovor a nikdy nikde nepadla zmínka o tom, že bude hra s českým dabingem.
I tak je to ale ta poslední věc, která mě u hry vadí.
Těším se až si zahraji. A bude mi vás líto, až se budete krčit schoulení v koutě s paranoidními představami, že vám Vávra do hry naschvál neudělal dabing.

3 Likes

Čoveče, kdyby jsme to takhle shrnuli jako ty, tak se tu nemáme o čem bavit… :smile: A čas k vydání by se táhnul… Včera jsem videl na youtube úvodní videa z finální verze a BOMBA! Teď se to protáhne ještě víc :slight_smile:

1 Like

Zakopejme válečnou sekeru :slight_smile: také jsem byl škarohlíd a breptal jsem nad českým dabingem,snad můžu říct že je mi to líto ale jak už tu někdo předeslal hlavní je se zaměřit na hratelnost,to je smyslem celé věci,pokud tuto hru rozjedu na svém stařečkovi tak si ji klidně zahraju několikrát a myslím si že i s českým dabingem,snad.

4 Likes

Taky to už hodím za hlavu. Tvůrce chápu a mě to mrzí, to je celé. Já jsem zvědavý jak to poběží na PS4 v tom rozlišení 900p, snad to nebude moc znát oproti 1080p.

1 Like

Udělal jsem si registraci jen kvůli tomuto tématu.
Ačkoliv nejsem velký fanoušek RPG, hru jsem si chtěl koupit.
Bohužel nekoupím. Hra z české historie bez českého dabingu prostě NENÍ kompletní.
Děkuji za pozornost, sbohem.

nazdar :slight_smile:
10char

1 Like

Pan Fiola zde celkem “s jistotou” potvrzuje, že se bude v budoucnu pracovat na českém dabingu pro KCD.
Informace by měly být podle Indian-TV ověřené. I tak bych ale rád nějaké ofiko vyjádření od Warhorse. A pokud je to pravda, ta už jenom vědět, kdy. Jestli za rok či za měsíc. :smiley:

Připadá mi spíš, že mladý pán ví víc jak samotný Warhorse tým. :smiley:
Za pár dní čekám video s prohlášením “sorry přeřekl jsem se, český dabing nebude.”

2 Likes

Mám z toho stejný pocit. :smiley: :slight_smile:

Tak to asi budu hrát v němčině, kterou dělalo externí studio :slight_smile: Zdá se mi to o dost lepší než angličtina. Hlavně hlavní hrdina. https://www.youtube.com/watch?v=gUK2Y0V0cvM

Mě se zase anglina v KC líbí hodně. Kdyby opravdu měl být v budoucnu český dabing tak bych si přál, aby si to orežíroval Warhorse tým.

Edit: Abych to upřesnil, tak se mi nelíbí samotná angličtina (český dabing u mě vede) ale hlasové obsazení pro jednotlivé charaktery. U postavy, které propůjčil svůj vzhled Dan Vávra, mi její anglický hlas nesedí. “deep f**king shit” zní divně.

5 Likes

Dá se v této fázy ověřit funkčnost hry na strojích na servru Data Debate?Omlouvám se,chtěl jsem postovat v jiném vlákně :slight_smile:

to oni chteji pokud se nepletu

Ano, mluvili o tom, že by rádi…ale rozhodně neslibovali, že to tak bude…musíme počkat, až jak to dopadne. Budu rád, když to vyjde, ale zlobit se nebudu, když ne…stejně by všichni, co teď ječí, že hra nemá dabing a že studio sere na Čechy pak nadávali, že ten dabing je hnusnej a tedy studio sere na Čechy a že to radši budou hrát anglicky, protože pro amíky si na tom dali víc záležet :smiley:

2 Likes

No tak jsem viděl poslední video a zase tam byly české útržky. Doufám, že v těch 25GB patchi je čeština. Bylo by to příjemné překvapení.