Český dabing?

Ale dokážete si představit ten shitstorm, který by nastal, pokud by za DLC s češtinou chtěli peníze…

Pretože čobolové by z CZ dabingu mali rovnaký profit ako ty, pepo. :wink:

1 Like

Já očekávám, že si DLC s češtinou KOUPÍM.

Ja bych si ho taky koupil a nemel bych s tim problem, ale vite jak. Vetsina kdo ted nadava ze cestina neni, tak by pak nadava, ze je ve forme placeneho dlc.

Vždycky se najde nějaký blbec, který bude něco hejtovat; přitom nemá ani ponětí co to dá za práci.

1 Like

No a nejlepší jsou mudrlanti co věští budoucnost a už předem šíří svou předpojatou nenávist a zášť.

1 Like

S tím si dovolím nesouhlasit,já si nemůžu dovolit v práci nikoho odfláknout nebo poslat do prdele,protože většinou má zakazník zboží zaplaceno ale asi je to o přístupu,inkasovat peníze za beta verzi je celkem kousek,no čemu se divit když WH vlastní Bakala.

Bakala vlastní 70%, nikoliv celé studio. Kontaktoval jste zákaznickou podporu? Nebo jen trolíte?

Zabugované hry po vydaní nie sú problémom iba WH a KCD, ale celého herného priemyslu. Dôvod to má ten, že hry nie sú výrobky, ktoré by sa vyrábali, a po uvdení na trh bývajú hotové, ale hry sa vyvíjajú, a hotové nie sú nikdy. Ak argumentuješ Bakalou, tak o vývoji hier nevieš nič.

3 Likes

Ale on nepsal, že vlastní celé studio :slight_smile:

Ono když si člověk koupí hru za 1600kč tak by jí chtěl taky hrát a né na prahu hratelnosti nehotový produkt. Hraju hry přes patnáct let a nikdy jsem se nesetkal s takhle nedodělanou hrou!! Snad nic tu nefunguje na 100%. Mě jako zákazníka NEZAJÍMÁ jak se tvoří hry nebo jaká je tam politika. A je mi fuk čí je to problém. Chci za své peníze pařit a myslím si, že za 1600kč na to mám nárok… Né všechno lze omlouvat…

2 Likes

Voči tomu, že ťa NEZAUJÍMA a CHCEŠ nejde argumentovať.

2 Likes

Ano za 1600kč si chci zahrát. Prodejce by taky nezajímalo kdybych mu přinesl 1400kč a že na zbytek nemám, taky by nepátral v jaký jsem situaci.

2 Likes

To nepsal, ale samo o sobě to je argumentační faul.

1 Like

1600 Kč? Já koupil za £44 konzolovou verzi, které bývají dražší. Máte sběratelskou edici?

Já si předobjednal sběratelku na ps4, jenže kvůli opožděni Alzy jsem to nevydržel, tak jsem si koupil standard a nedávno mi zázrakem Alza doručila i sběratelku :slight_smile: Tak mám hru dvakrát, tak kdyby měl nekdo zajem o nerozbalenou standard edici na ps4? :slight_smile:

Není to o rýpání,ani o znevážení něčí práce,v tomto případě to ani nejde ale Dan Vávra nás ujišťoval o tom že pod jejich taktovkou výjde hra která nás všechny usadí na prdel,skoro veškeré věci co za tu dobu vycházely,byly dotyčným kritizovány,neviděl jsem žádné video kde by jako chlap přiznal že to nezvládli a urvali si velké sousto o kterém defakto neměli páru,proto jsem si nemohl odpustit komentář.

1 Like

Súhlasím s tým, že stretch goals mali voliť opatrnejšie a na Kickstarter napísať len to, o čom na 100 % vedeli, že to zvládnu. Ja im nevyčítam, že tam tie veci nie sú, lebo všetko dosť jasne vysvetlili, ale že nemali sľubovať niečo, čo bolo viac či menej mimo ich kontrolu.

1 Like

Ono by stačilo mít funkční základ, čert vem nějaký cíle na KS.

1 Like

Vzali si moc velké sousto a zahraniční vývojáři si klepou na palici, jak to ještě mohli v takovém počtu, s lidmi, kterým z větší ještě nezaschl inkoust na diplomce vůbec dokázat. Tvůrci AAA titulů se drbou na hlavě jak je to možné, přičemž jeden z nich měl tolik odvahy vylézt ze zatrpklého davu a říct:

Jestli vám to vyjde a uspějete, tak si taky založím vlastní studio a budu dělat to co vy.

To je sakra poklona, jistě, hra má své mouchy, technický stav je potřeba vylepšit, to se dá. A pak je tu ten slavný český dabing, který tu není…bohužel, ale s Češtinou se svět dobít nedá, dal bych jim čas a nikdo nic neslíbil, i když si to půlka lidí myslí. Zajímavé je, že když se Dan Vávra omlouval, co jim prostě do hry nešlo, tak to zase nikdo neviděl a neslyšel.

4 Likes