Datum vydání a celkový přístup Warhorse

Je pravda, že Dan Vávra sliboval oznámení data vydání na E3. Sice to mělo být na E3 2016, ale co už. :smiley:

5 Likes

Docela dobrá ukázka PR Warhorse je, že se teď někdo ptá jak to bude s Akty II a III.

WH se bohužel neobtěžovali oficiálně oznámit, že druhý a třetí akt nebude :smiley: Raději vypustili update o dabingu. WH mají tu vlastnost, že o problémech nebo změně plánů komunitu nijak neinformují. Je to stejný způsob jakým SSSR informovala o svém kosmickém programu: Všechno jde skvěle, kosmonaut se cítí výtečně. - Chyby a problémy se utajovaly.

Četl jsem rozhovor s tehdejšími aktéry: všichni se shodovali na tom, že tento způsob propagandy byl naprosto chybný a veřejnému obrazu kosmického programu uškodil. Možná by to někdo z PR odborníků mohl znát…

4 Likes

Proto naprostá většina lidí už ví, že Akty 2 a 3 byly sloučeny již s prvním dílem, jen pár lidí co vývoj v podstatě vůbec nesledují se tu potřebuje informovat…

A vůbec, nechceš už jít dopiče? :smiley:

8 Likes

Pokud někdo nesleduje jejich Twitter a nečte rozhovory vývojářů na cizích stránkách tak to neví. Studio tuhle informaci nikdy ve videoupdatech nezmínilo - asi se jim to nezdá důležité nebo to nechtějí říci tak veřejně a narovinu.

Místo toho nás krmí nepodstatnými informacemi - takových videoupdatů o ničem vydali WH dost.

2 Likes

ten kluk musí bejt za ty řeči snad zaplacenej, jinak už fakt nevim :smiley:

1 Like

Tak bohužel mi za to ještě nikdo neplatí. Pouze nesouhlasím se způsobem jak studio komunikuje s backery. Myslím, že spousta lidí na to má podobný názor.

2 Likes

S timhle s tebou docela souhlasim. Zmenu situace s akty Tobi komunikoval, pokud vim, jaksi mimodek, nekde v externim rozhovoru. To je celkem skoda, protoze to, ze za svoje penize dosteme vetsi hru je prece dobra zprava.
Nektere z nas, co mame “slibene” EVENTUALNI pokracovani zdarma, to muze ale znejistovat, kdyz ted vlastne nevime, co presne mame “slibene”.
Ja ale zase chapu, ze to, jak presne bude to pokracovani vypadat, se bude konkretneji planovat az po vydani, ale nejake oficialni vyjadreni by neuskodilo.

Can @TobiTobsen , say something to calm this guy?

2 Likes

Akty 2 a 3? Mě jsi ale říkal tohle:

Ja vlastne @petic537 celkem chápu. Nejde mi o to co bude a nebude. Jde mi o způsob informování.

Vadí mi že se všichni tváří jakoby informace byly jasné i když nejsou.

Nevadí mi že release date neohlasili, vadí mi, že slíbili že ho oznámí, neoznámili ho, a jak oni tak většina komunity dělá jakoby se nic nestalo.
Úplně by stačilo říct, “sorry ještě ho nevíme.”

2 Likes

Srovnávat Warhorse Studios a SSSR už je docela hardcore. :smiley:

Nech si vrátit peníze prosím :slight_smile: jestli se bojíš někomu napsat tak já to udělám za tebe, co říkáš?

2 Likes

Pánové tohle je slušný hardcore topic. Péťo nechceš mi místo toho aby si tady řešil takovéhlé “malichernosti” vyderatizoval barák místo mě od blech z koček ? Myslím si ,že by se ti doznalo uznání a velkého obdivu z mé strany ,protože tady za tenhle topic tě rozhodně skoro nikdo nepochválí.

Ze by dalsi posun? Doted vzdycky na otazky odpovidali, ze to vyjde 2017. Tedka na konkretni zminku tohoto roku odpovedeli vyhybave. :joy:

Jinak mi prijdou ty utoky na @petic537 docela mimo. Ja chapu, ze ta jeho hysterie muze byt otravna, v zasade ma ale pravdu. Styl komunikace WH je naprosty bizar. Ja uz napr. davno zjistil, ze nejnovejsi info od nich clovek zjisti v youtube komentarich (sic!). Zalezitosti jako implementace polearmu,odklady data vydani, ale i dalsi veci tam bylo mozno vycisit davno predtim, nez tady na foru ci ve videoupdatech. A korunu bizarnosti tomu nasadil Vavra, ktery misto toho, aby neco napsal tady na foru, kde je uz dlouho spousta nespokojenych lidi (z meho pohledu opravnene, a neni to zdaleka jen @petic537), kteri uz mu hru zaplatili, adresuje vysvetleni a omluvu nejakemu nahodnemu curakovi v youtube komentarich, ktery WH nazyva “lying slav shitstains”.

Hosi, je fajn ze se za WH perete jako lvi, jak ovsem napsal @snejdarek, oni vam vazne posledni dobou akorat serou do huby.

8 Likes

Datum vydani oznamime pozdeji, to je vsechno. Ted se jenom dohadujeme, kdy :slight_smile:

4 Likes

Dobra neodpoved. :slight_smile: Chapu to tedy tak, ze se ramec toho dohadovani rozsiril uz i mimo rok 2017.

2 Likes

Zamyslel jsem se nad tím youtubem, a asi to chápu. My už jsme zaplatili, nás už mají. Oni se teď hlavně soustředí na svůj obraz v očích potencionálních dalších kupců. Vlastně na tom není nic špatného, nebo nepochopitelného.

Jen je tam ten divný paradox s tím, že my jsme u toho “od začátku” a jsme teď ti “méně důležití.”

1 Like
5 Likes

“Zamyslel jsem se nad tím youtubem, a asi to chápu. My už jsme zaplatili, nás už mají.”

Tak tak. Kromě toho, že si můžeš úplně snadno požádat o vrácení peněz, už z jejich spárů neunikneš.

A nejlepší informace mají manželky a přítelkyně vývojářů! A co kamarádi, se kterými chodí vývojáři na pivo? A Danův pes? Všichni jsou líp informovaní než my, i když my jsme zaplatili a oni ne! Nespravedlnost!

Myslel jsem to tak, že na nás už marketing cílit nemusí. A taky jsem psal že jim to ani nemám za zlé, chápu to. A o refund vůbec zájem nemám. Na hru se těším, vypadá dobře.

Moc jsi to asi nepochopil, ale díky za plodnou poznámku. :smiley:

Danův pes už není :disappointed: