Dojmy ze hry (pozor spoilery)

Dost často mám ve hře problém vylézt po schodech. Většinou to řeším tím, že přejdu z chůze či poklusu na sprint. Ale to zas kolikrát nestíhám vybírat zatáčky či to nahoře naperu do zdi nebo se tam s někým srazím. Ach jo.

Mám několik dotazů a nechci kvůli nim zakládat nové téma:

1)U koho se dají sehnat ostruhy?

2)Co znamená u ikonky zbraně malá červená kaňka v pravém dolním rohu?

1)Nevím jestli koupit, najít se dají u zabitých nepřátel
2)Že je zbraň od krve

Schody jsou v háji, občas pomůže skrčit se

tohle fórum má tak debilní formátování to je na zabití :slight_smile:

1 Like

mám pocit že ostruhy koupíš tam co koně a všechnu výbavu k němu… v Neuhofu, Úžicích nebo Mrchojedech…

jinak mě při vybíhání těhle schodu pomáhá rozběhnout se a skákat…

A ještě: Jak se dá zbavit krve ze zbraně?

A je něco zajímavýho v té jeskyni na jih od Ledečka? Já tam nenašel jediný item, ani okolo.

Nechci aby si to někdo vyložil špatně, jako že jsem nějakej hnidopich, ale v průběhu hraní mě vyloženě začalo štvát štěkání psů, tak jsem je začal na potkání likvidovat. A je klid.:grinning:

to se divim že se nespawnujou :smiley: a to za to neni dolu reputace? sem viděl letsplay kde odědal zajíce ve vesnici a všichni se mohli posrat :smiley:

Tak to bylo spíš proto, že vytáhnul zbraň před lidma. To se musí právě že provést chytře, aby si nikdo nestihnul ztěžovat, že mezi lidma mám v ruce zbraň. Např. v noci nebo lukem ze zálohy.

Na to jsou jednoduché fígle jako třeba hodit mu kus masa a nebo nejlepší je si hodit perk ve zlodějně aby tě psi měli rádi, ale mordovat takhle psi… i ve hře mi to přijde nelidské :smiley: (nic proti)

Jo, tak ten perk si dám. Přece jenom je trošku nepříjemný koukat na ty mrtvolky válící se po zemi.:grinning:



Aspoň se člověk pobaví.

Dík za tyto videa. Fakt super. Na nich je vidět, že hra samotná je sice super, ale těch nejrůznějších chybek je tam spousta.
Nejlepší asi bylo, jak paklíčem háčkoval koni zadek.

1 Like

V sex scenach je problem s oblecenim, jo? :):rofl:

Už tu hru hraji docela dlouhou dobu, ale stále jsem nenarazil na jedinýho vlka. Tak sakra proč je pořád v noci v lese slyším výt?

A taky se mi nelíbí, že ulovenej zajíc je označenej jako ukradený. Vždyť v Kodexu v kapitole Lov nebo Pytláctví je napsáno, že lovení zajíců bylo tehdá povoleno.

mohlo to být povoleno asi jako dnes rybářství třeba :slight_smile: musel bys nějaký vyložení povolení mít a to nemáš :slight_smile: určitě to taky nějak regulovali…nic nového pod sluncem…
PS: tyvoe lidi fakt bás to baví hnípat se v takovejhle prkotinách ? co čech to profesionální kritik co…

1 Like

Prdlajs povolení. Zajíce mohl ulovit a sežrat i žebrák. Vrchnost byla ráda, že se ti hlodavci nepřemnožej.

A není to krucinál divný, když jsem uprostřed mapy, slyším výt vlky, ale nikde nejsou? Tak aby to dávalo smysl stačila taková drobnost, že ten zvuk vytí do hry neměli dávat!

A není to hnípání, jsou to moje dojmy ze hry!

ehm víš že vyjou i psi? ale jako né že bych jinak nesouhlasil, ten lov mohl být pestřejší a i lépe udělaný…

No, tak to mě fakt nenapadlo. Že by to vyli psi?
No tak to potom jo! To se omlouvám za nespravedlivou kritiku.

přidáním různé zvěře a dalších vylepšení lovu je ideální pro nějaké DLC :slight_smile: a hlavně, není to simulátor lovu! je to RPGko které obsahuje minihru lov…pokud si chtěl hru kde je lov věrohodný měl sis pořídit deer hunter nebo něco takového :slight_smile: