Dojmy ze hry (pozor spoilery)

Tak simulátor lovu to bude těžko, když se zajíc takřka nepohybuje, to samé ostatní zvířata :slight_smile: Nejrychlejší je asi ovce.

vono jak kdy…ta AI dost hapruje ,takový srnky když maj svuj den a nic jim nestojí v cestě ,tak se k nim skoro nedá přiblížit (zkoušel sem se k nim přiblížit na louce)… jinak ty zajíci vopravdu ale maj v podstatě podobnou taktiku, oni čekají dycky do poslední chvíle nehybně v naději, že je nevidíš. to se mi osobně několikrát stalo, že mě zajíc vyděsil k smrti, když vylít z trávy 3m odemě :smiley: no fakt…a jako kdo by tu chtěl simulátor ? bejt na čekanej 3 hodiny a po prvním šípu ti utečou přes půl mapy ? doufat, že se pude srnka na své obvyklé stanoviště napást ? to by asi nikoho nebavilo už vůbec,vidim ty kritiky co by byli zas…

Tak to, co píšeš, že se ti stalo se zajíci (jako myslím ve skutečnosti), tak mě se několikrát stalo právě že se srnkou. Všude klid a najednou pár kroků ode mě vyletí srna. Zato takhle blízko k zajíci jsem se ve skutečnosti nikdá nedostal.

Ne, nemusí ta hra napodobovat simulátor lovu, ale přece jen, když dopadne vedle zajíce (srny apod.) šíp, tak má útíct, a ne čekat dokud se netrefím. Opravdu by to působilo ve hře líp.

Prostě bych tu zvěř musel skolit na první dobrou, jinak máš smůlu. To by nejenom působilo věrohodně, ale lov by se stal zábavnějším. Věř mi.

no nevim, kdyby to bylo takle, tak sem za celou hru ulovil asi tak 2 zvířata na první šíp :slight_smile: možná sem lama no…

A právě používáním luku by se tvoje lukostřelba zlepšovala, měl bys přesnější míření, takže jako vytrénovanej by se tvoje úspěšnost zásahu zvýšila.

O to větší radost, když se ti podaří ulovit zajíce, který se jen tak nenechá.
Co to jako je, když tam jen sedí na bobku a čeká až se 5., 6. šípem trefíš?! TO JE SPÍŠ PARODIE!

Konečně jsem někde v lese natrefil na Rulík.:smile:

Ale zase mě naštvalo, že když jsi chci vybrat v hřebčíně nového koně, tak mi sice handlíř nabízí koně jmenovitě, ale co je mi to platný, když ve stájích je každý kůň anonymní. K čemu mi pak je, že si můžu prohlídnout vlastnosti každého z nich, když pak při vyjednávání s handlířem nevím, jak se ten mnou vyhlídnutý kůň jmenuje.

to s těma koněma neni pravda, ve stájích sou všichni který si pak můžeš koupit, stačí to jen pořádně projít, jo sou mezi nima zamíchaný i jiný bezejmený koně (který nejsou na prodej a používaj je asi majitelé na práci)

Rulík bejvá jen v lesních zahrádkách

Rulík je ve velkém množství také před klášterem v Sázavě, v pravo od padacího mostu směrem k řece (v příkopu). Mimochodem hned vedle hradeb a v klášterní bylinné zahradě najdete skoro všechny byliny, co je potřeba - a navíc poruce je i laboratorium. To se mi líbí a tak to bývalo i ve skutečnosti…v klášterech i panských sídlech…

1 Like

Já jsem našel Rulík v divočině, uprostřed lesa. Je ale fakt, že to bylo uplně na okraji mapy.

Ten závod na koních, to má být jako co?! Jel jsem ho prvně, vůbec neznaje cestu, takže jsem trochu bloudil, dojel jsem zřejmě poslední (min. jeden závodník byl předemnou v cíli dřív než já) a přesto mě to napsalo: quest splněn, vyhrál jsem závod.
A při samotným závodě jsem v plné rychlosti spadl z koně - čekám aspoň nějaký zranění, když už ne přímo nějaký zlomeniny, ale absolutně nic. Jako kdyby se nic nestalo, jen mě to trošku zdrželo než jsem byl znovu v sedle.

Ten závod měl potenciál být hodně dobrej, zábavnej, ale tohle to dost pokazilo můj pocit a zábavu z něj.

Ta bitva v Přibyslavicích je udělaná docela dobře. Měl jsem z ní trochu obavy potom, co jsem o ní četl nějaké komenty lidí, co to hráli dřív, ale mě se to dost líbilo.

Tak jak tak koukám, tak jsem si z tohoto topicu udělal vlastní blogárnu.:grinning:

Ten bratr Nikodém ze Sázavského kláštera, alespoň po dobu questu otravy v Mrchojedech, na mě působil úplně jak člen “Dark Brotherhood”.:grinning:

Jo, a při této vzpomínce si dovolím menší srovnání. Už mám nahráno celkem dost hodin, ale Oblivion mě bavil trošku víc, zato Skyrim míň.

:smiley: naprosto stebou souhlasim hra jak delana pro me, vzdicky sem chtel neco takoveho hrat a uz se nemuzu dockat nejakeho toho pokracovani :stuck_out_tongue:
hru jsem dohra a na rekneme bugy kvuli kterym sem byl vytoceny z toho duvodu ze sem musel delak kus pasaze znovu jsem narazil jen na 2 takze pohoda :slightly_smiling_face:
a jak nekdo rika ze je to tezke no tak podle me ano ale jen ze zacatku je treba byt trpelivy a necekat ze vam vse padne do klinu, a jak rikas PlashMan :smiley: hra rozhodne neni pro kazdeho …
a podle me rozhodne hrat minimalne tak 15+ , ale nemyslim to ze kvuli sexscenam …:smile::wink:

No, moje dojmy ze hry jsou po 70h hraní asi takový, že nemám chuť pokračovat a ani to dohrát. Mám několik rozdělaných questů, z nichž většina je nějak buglá, nejde dokončit, a bojím se brát další questy z mapy, aby se mi nestalo, že mi zas někdo umře nebo se quest sám od sebe ukončí protože jsem ho měl v inventáři Příliš dlouho…

Jen takový povzdech :face_with_raised_eyebrow:

lidicky omlouvam se ja stimto forem koncim uz me nebavi cist vase (az na par vyjimek) neustale problemy a fnukani jak vam to nejde a ze je to samej bug atd… nehlede na to ze se tu vetsina problemu rozebira porad dokola , myslim ze velka vetsina vasich problemu je vtom ze to neumite hrat to jest muj nazor tak me za to klidne ukamenujte a jeste jedna rada pro ty kteri porad na neco nadavaji, proste to nehrajte …(ja sem ze hry nadseny, konecne neco kde nejsou nejaci draci a magie a pod…):wink::smiley:

5 Likes

Po obdrženi questu jsem si řekl - OK - prvně omrknu situaci - kata a jeho psy - at vím so mě čeká.
Takže jsem kata navštívil - oslovil ho a k mému překvapeni mi ten bezcenný prsten za 15 grošu prodal .
1A Quest - ve všech Let’s Plays co jsem videl kopali hrači hrob a dokonce jeden kata zabil. :slight_smile:

PS: 160 hodin bez jedineho Bugu. (PC)

Nejlepší RPG (po Final Fantasy VII) co jsem kdy hrál - má chyby - například když jdeš do kláštera v “převlečení” a opat tě už zná " vítej Jindřichu" :slight_smile:
Chyby které dokážu Warhorse odpustit.
Protože to co vytvořili je unikátní - geniální Questy, Perfektní Combatsystem atd. - RPG jaké jsem si vždy přál.
A jsem přesvědčen že všechny bugy a chyby Warhorse opraví.

2 Likes


toto jsou hrady, které jsou v blízkosti hradu Trosek. Kdyby se další díl odehrával někde okolo, tak je v nabídce opravdu hodně hradů :slight_smile:

1 Like

WH sleduju od 2010, hru od 2011, je mi 30+, mám VŠ a dobrou práci v kanceláři a neumím hrát. Haha. Pobavilo :wink:

2 Likes

Proč bych to nehrál, když jsem si hru koupil?! Jak tady někdo vtipně poznamenal, lidi si nekupují hry proto, aby jim pak zabírala místo na poličce. A že každý není z té hry hotovej jako ty? Co člověk, to názor. A proč by se tady měly objevovat jen samé chvalozpěvy a oslavné ódy? I kritika, pokud je konstruktivní a věcná, je přínosná. A navíc, s tou chválou na hru bych byl trošičku skoupější. Proto, aby lidem z WH nenarostl příliš hřebínek a jejich snaha nepolevovala (ať už při tvorbě pokračování nebo při dolaďování této hry). Však oni se když tak dokáží pochválit i bez nás, o to nemám obavy.:grinning: