Dojmy ze hry (pozor spoilery)

:smiley: i kdyby ti bylo treba 50 a byl si ja nevim mistr sveta v IT , tak to neznamena ze umis hrat…
a necetl jsem teda tve prizpevky a narky , ale zjevne jsi asi nepochopil na jakou skupinu lidi a prispevku jsem cilil…:slightly_smiling_face::kissing:
a nemyslel sem to tak ze neumite hrat ale ze neumite hrat TUTO hru…

tak zaprve jsi si ji nemel ubec kupovat :slight_smile: mel sis nejdriv pockat na videa ze hry a na ruzne recenze ze kterych by ses dozvedel o problemech na ktere se da pri hrani narazit (ja vpodstate na nic nenarazil a pokud ano tak taky ztoho nezacnu delat halo jak je to celi na hovno a davam tomu cas ) a ano jak rikas konstruktivni a vecna , ale je problem ze takova tu skoro neni …:wink:
ja se lidem z WH nedivim ze tu nic nectou protoze 95% z toho co se tu pise jim nemuze nijak pomoci a jen by tu ztraceli cas…:slightly_smiling_face:

1 Like

Neměl jsi v úmyslu už s tímto forem skončit? Já jen, že nám tady chybět nebudeš. Tak papa!

Asi podle Papa zapomněli ke hře přibalit návod.:grinning:

Lidi, každej tu hru hrajte podle svého, nikdo, zdůrazňuji nikdo vám nemá právo nakazovat, jak tu hru hrát, a když už jsi ji zaplatíte, tak ji třeba i zkritizovat do posledního bajtu.

A kdo tu kritiku neumí ustát, tak ať neleze s nějakým produktem na světlo boží.

Nehledě na to, že Papa je zase druhý extrém. Člověk co tu hru bude obhajovat ikdyby byla sebevíc podělaná. To se pak člověku vkrádá myšlenka, že tito lidi jsou příbuzní a známí zaměstnanců WH. A nebo jakej můžou mít motiv tu hru do krve bránit?

1 Like

protože jí MILUJOU! když jí miluješ, tak není co řešit!a máš jí rád i s chybama :smiley:

1 Like

jo to sem mel ale proste sem si musel precist ty hejty co se na me zacali valit a pak mi nedalo vam neodpovedet
:smile:
a i kdyz te to asi moc nepotesi :smile: tak todle je muj posledni prispevek, hold si najdu jinou zabavu a uz vim co to bude, hrani nej hry za poslednich x le to jest KCD…:slightly_smiling_face:
spis jakej muzou mit lidi motiv neustale shazovat neci snahu o vytvoreni nejake nove hry s novou myslenkou …tak se tu mejte Papa :wink::slightly_smiling_face:
jo a jeste abych nezapomnel ja jsem totiz stará Danka Vavrovyho :smile::smile:

2 Likes

A to je právě ten druhý extrém, který jsem zmínil. Lidi, kteří tu hru milují i s chybami, proto ji budou vždy hodnotit nekriticky, jako by měli nasazené růžové brýle. Já jim jejich názor neberu, ale očekávám to samé od nich. Že oni nechají druhým lidem jejich vlastní názor, přesto že se s tím jejich neshoduje.

Takže když to shrnu: proč by se tady nemohli objevovat i kritické ohlasy? Navíc, když k nim jsou důvody. Když někoho štve je číst, tak ať je nečte.

A odmítám pokračovat ve slovní přestřelce s panem Papa, evidentně nekritickým fanouškem hry.

Ale vždyť je to úplně jedno, ať si každý s tou hrou dělá co chce, právo na názor má snad každý. Rád si přečtu všechny a nikomu to nevyvracím, že tam chybí třeba tučňáci nebo že je to hra století. Tady žádný respekt není, tady je pouze snaha roztahovat svoje vlastní lokty. Nejsmutnější místo na fóru, fakt…

Smutnější než stav hry to ale není :slight_smile:

1 Like

Tato hra má být původní akt 1 spolu s aktem 2.
Jen tak pro zajímavost: uměl byste někdo říct, v jaké fázi hry asi měl být původní předěl mezi 1. a 2. aktem? Dokázal to někdo vypozorovat? (zřejmě to bude po splnění nějakého úkolu zásadního významu asi v polovině příběhu, co?)

Já zřejmě ještě nejsem v příběhu tak daleko, ale chtěl bych mít představu, kdy budu asi v polovině příběhu. (Mám za sebou úspěšně videosekvenci “na vyhlídce u Talmberku” s panem Rackem)

Spoiler Allert ! ! !

Podle mě to byla právě ta vyhlídka ten předěl kdy si dokázal svojí hodnotu a dostal jsi složitější úkol s vyšetřováním padělání peněz

Taky mě to napadlo, a měl jsem trochu obavy, že už jsem v polovině.

Těžko říct, podle konečných titulků a epilogu bych řekl, že celá hra je ACT 1,25 :slight_smile:

1 Like

Pobavilo mě, jak jsem se v rámci jednoho Q boxoval na vrcholku lešení v klášteře s jedním kameníkem a omylem jsem ho shodil direktem někam o patro níž, hned nato naskočila cut scéna, kdy si s ním povídám a po ní sem pak zjistil, že jsem si vlastně povídal s mrtvolou, protože chlápek ten pád nepřežil.:grinning:

1 Like

Já ho přetáhnul bulavou přes držku a skočilo to tam taky :smiley:

Tak mě napadlo napsat sem nějaké mé postřehy a zajímavosti ze hry (možná to pro většinu z vás nebude nic objevného nebo zajímavého):
1.) řekl bych, že když se lidé ve hře při dešti schovávají pod střechu, že to má hlubší smysl. Nechtějí nejen zmoknout, ale také si nechtějí zamazat oblečení. Pokud totiž chodím venku za deště, tak se u oblečení objeví symbol zamazání dřív. Jen by mě zajímalo, jestli se hadry zamažou i když neprší, ale budu vybírat kaluže?
2.) Když mám perk, že mám zadarmo služby lázní, tak se také mohu v prostoru lázní bez problémů pohybovat (bez perku vás vyháněli), a tím se tam mohu i vyspat v posteli a snadněji něco sebrat z truhel,
3.) pěkné je si vyzkoušet vylézt někam na vyvýšeninu s dobrým výhledem a odtam vystřelit lukem šíp do vzduchu (nahoru před sebe) - je pak krásně vidět trajektorie letu šípu po celou dobu :slightly_smiling_face:
4.) vždycky když jdu okolo žebrajících skalických uprchlíků mám chuť jim dát almužnu, ale v dialogu ta možnost není, tak jsem zkusil položit před ně peníze vyhozením z inventáře, ale bohužel :frowning_face:, ani takto jim nic dát nelze, protože si váčku s penězi ani nevšimnou. Škoda.

To je zatím všechno, takové blbůstky no.

Ta dovednost - Pijáctví - mě přijde docela o ničem. Jako ta opilost je zpracovaná bezvadně, ale z těch perků u Pijáctví se mi kromě “Střízlivé nohy” nic nelíbí, není motivace se je učit. (Ale tak člověk se je nemusí učit, že? Je to pouze možnost nikoliv povinnost)
Jednou jsem se dnes na zkoušku zkusil ožrat do němoty a probudil jsem se v úplně jiné vesnici a chybělo mi 500 grošů. Hmm, fakt bezva. Nevidím důvod, kromě toho, že je to na zkoušku zajímavé, se v té hře ožírat do bezvědomí.

1 Like

Zkoušel někdo vypít lektvar čarodějnice ? :smiley:

Po odechrání, mám ze hry taky pocit, že je to na urovni BETA verze. Jednu dobu jsem si chtel rict o vraceni penez, ale ta grafika za tech 50EUR stoji, takze jsem to neudela. Kromě bygu mi vadilo to, jak ostatni postavy nereflektují tvuj aktualní stav a melou si dal svoji, to uz tady zaznelo.

Nicméně jsem nelenil a poctivě otevíral bugy na support, které jsem nakonec prestal počítat. nestalo se nic a opravene to stale neni, jednou si rekly o sejvy, pak uz se nikdo ani neozval kromě toho, že dorazil automatický email. Uroven supportu teda nic moc a komunikace taky ne, tohle je taky dost nedotazene…

Epilog je seknuty v infinite loading a konec zvonec. Jsem rad ze se mi to nestalo v pulce.

1 Like