Dotaz ohledně kriminality a úbytku reputace

#1

Zdary a sílu nevíte z jakýho důvodu se mi jen tak objeví to že sem někoho zmrzačil ukradl nebo prostě něco vyvedl ? jelikož skoro všude mam -100 reputace kvůli tomu že jedu po cestě a najednou sem kriminálník a ono neni prdel každýmu platit 560 grošů za to aby mi něco řekl … i když mam peněz dostatek tak je to prostě hrozný

#2

Hm, moc nerozumim tomu začátku. Ty víš, že jsi něco provedl a divíš se, že oni to ví, nebo?

Jinak jsem dnes četl, že na -100 reputaci pomáhá nechat se chytit při činu a odsedět si trest ve vězení

1 Like
#3

hm já mám takovouhle reputaci a platim jen v klášteře a to proto že sem tam pozabíjel desítky lidí a vykrad desítky truhel :smiley: seš si jistej žes nic neudělal ? :slight_smile:

1 Like
#4

Ano jakmile se ti v rohu objeví to že lidi tě vnímaj bla bla a jak kradeš a bla bla tak jsi něco udělal problém je že se mi to tam objevuje naprosto normálně po průjezdu vesnicí lesem nebo u řeky :slight_smile: ať udělam něco nebo ne …

#5

Udělal vykradl sem truhly v hodnotě kolem 190k grošů zabil sem přes 500 lidí ale chycen sem byl jen jedno v úkolu ve rvačce v hospodě… takže to nechápu nikdy mě nikdo neviděl

#6

tyvoe :smiley: masovej vrah a zloděj a diví se … třeba ta hra simuluje i detektivní činnost a časem si to spojili že jak se tam objevíš tak najendou všichni začínaj umírat a ztrácej se věci …buď rád že tě nechtěj popravit :smiley:

4 Likes
#7

Takhle sem nad tim neuvažoval :smiley: ale tak budiž no

#8

Jo, to když někoho zabiju a nikdo to nevidí a přeci jen se pak domáknou mě docela štve. Ale upřímně - jak jinak to udělat? Realismus je možný jen po určitou hranici (pak je sranda, když jedna skupinka si stežuje ne nedostatek reálnosti a druhá ve stejný okamžik ohledně jiný věci nadává, jak je to hyperrealistický :slight_smile: )

2 Likes
#9

Když už jsme u té “vybíjené” … Mě připadají tresty ve hře příliš malé :smile: … Pokud jsem někoho zabil, tak žalář, OK, ale copak tehdy neznali propadnutí majetku? Vybil jsem celej klášter a dostal jsem za to “jen” 8 dnů žaláře … Očekával bych těžkej žalář (btw. to by mohla bejt taková minihra ala klášter :smile: akorát v jedné místnosti a bez možnosti posunu času :smile: ) nebo spíš kata (konec hry, resp. smrt … loadni si to) … Rozhodně né jen sníženou reputaci a všechen majetek zpátky - zbraně, zbroj, peníze …

3 Likes
Nápady pro Kingdom Come
#10

A nebo rovnou useknout pracku a budeš potom chodit ve hře jen s jednou - to tě potom přejdou myšlenky na kradení co.

2 Likes
#11

No asi to musely být ty vraždy, protože já jsem během hraní taky nikde nenechal nic, co nebylo přibitého (aspoň ze začátku) a všude mne milovali a ctili a kamarádili se se mnou. Ale také jsem nikdy nezabil nikoho nevinného, neprodával kradené věci, vždy jsem je nechal v truhle až se přestaly tvářit jako kradené, všude nechával nějaký ten groš a na všechny se hezky usmíval.

1 Like
#12

tak sem byl 10 dní ve vězení a všade kde sem měl mínus mi to skočilo na 50 :slight_smile: problém vyřešen a vraždim vesele dál :smiley:

3 Likes
#13

oblékl jsi roucho kajícníkovo a tvé hříchy ti byli odpuštěny :smiley: recidivisto :smiley: já uvažuju jestli náhodou není achievment,že bych na uplnej konec až budu mít splněno uplně všechno uplně všechny komplet na celý mapě vyvraždil komplet nezbyl by tam nikdo (no některý NPC se asi znova spawnujou bohužel) :smiley:

2 Likes
#14

Jasný že jo protože kdyby se nespawnovali už po 30 hodinách neměl koho zabíjet … tim myslim Lapky a podobně :smiley:

#15

Reputaci také zvedá, když smlouváte s obchodníkem a dáte mu víc než chtěl. Ale není to zrovna o moc. Já si zkazil reputaci v Mrchojedech, když jsem chtěl vyslechnout toho zajatce a nechtěli mě k němu pustit, trochu jsem zbušil toho týpka, co ho hlídal (omráčil jsem ho, ale stejně se to domákli). No. Stejně už tam neprodávají koně, takže je mi celkem jedno, co si v té vísce myslí. :smiley:

#16

Kapsářství: může mi někdo vysvětlit, co indikuje v 1. fázi vybírání to kolečko? Jsem si říkal, že správná je zelená = našel jsem něco cenného a bude to v dobré pozici, ale nejsem si vůbec jistý, zda to naopak neindikuje, jak moc o mne okrádaný ví. Prostě mi nějak úplně uniká mechanismus. Ani nevím, zda jezdit myší nebo ne. Ať dělám cokoliv, tak výsledek je více méně stejný. A nemyslím si, že by zde byl nějaký random systém, když ho nedali k páčení zámků.

1 Like
#17

tam je účel co nejdýl šátrat v kapse ne ? podle toho jak dlouho to vydržíš,tak potom budeš moc procházet ty jednotlivý políčka a otvírat je…nejsem žádný velký kapsář tak mě dyštak doplňte nebo opravte, myslím ale že je to popsáno v tej hlavní herní nápovědě docela dobře

#18

Šátrání v kapse je až druhá část ne? Jdeš přes políčka v kapse a hledáš věc co tě zajímá - to je pro mě šátrání … Indikace v první fázi stále nechápu, často mě odhalí NPC v první půl sekundě toho kolečka a nemůžu s tím nic dělat … Kvůli tomu celou hru nekradu (pokud jsem tu osobu předem teda neomráčil, pak si troufám).

#19

jenže ta první fáze právě určuje JAK DLOUHO (kolik na to budeš mít času) v tej druhej budeš šátrat

#20

Ano toto vím. A vím, že potřebuji aspoň 8 sekund, abych se dostal dolu a zpět… Jenže když nevím, co znamená ta “barva” kolečka v 1. části, kdy získávám čas, tak nevím, co dělat, abych ho co nejvíce získal. Včera jsem si hrál asi hodinu s Peškem, dostal se na 4 lvl kradením a vidím, že mám tendence získat víc času, ale pořád nevím, zda se snažit o zelené kolečko, nebo naopak červené = co mi získá víc času. :slight_smile: A protože zde jsem přímo v kontaktu s někým, ne jako při vykrádání truhel, tak je to rizikovější.

1 Like