Nápady pro Kingdom Come

Důvod?
Zbytečný SCRIPTY.

A já doufám že si Warhorse zůstanou věrní, proboha jenom ne druhý Skyrim.

…že nám nebudou běhat po lesích medvědi grizzly, v Ratajich nebudou pořádat rytířská klání (nejsem historik ale těžko si dokážu v Ratajích v roce 1403 něco takového představit) apod.

Nejblíže realitě jak je to jen možné.

Moje skromná přání:

  1. Vyspat se s Terezkou vícekrát než jenom jednou :slight_smile:
  2. Realnější chování divoké zvěře.
  3. Campfire.
  4. Moci uložit do paměti kompletní výstroj, oblečení (3 až 4 sloty - těžká, lehká, sváteční atd).
  5. Jíst z kotlíků by se mělo považovat za krádež.
6 Likes

Ty luky a kuše … já bych to viděl tak, že luky budou méně účinné, a rychlejší na nabíjení. Kuše samozřejmě silnější a aspoň dvojnásobně pomalejší, ALE dalo by se s nima mířit jako s puškou. Člověk by si pak volil kuši ne jen kvůli damage per second, ale i kvůli tomu, že se s ní dokáže bez většího tréningu trefit. Luk by pak byl určen pro hráče, kteří si s tím dají tu práci a naučí se to zvládnout, a dokážou těžit třeba z té rychlejší střelby. Podle mně je tohle dobře realistické, a těží to ze systému lukostřelby, který už existuje.

Těžké kuše byli přesnější než luky, ale jsou několikanásobně pomalejší a chtělo to i potřebnou sílu pro natažení,pro zvýšení efektivity se později osvědčilo natahování pomocí páky, klik(rumpálu) a kladek a pod., které to natažení z hlediska potřebné síly výrazně ulehčilo, výhoda byla, že se pak kuše dala dostatečně natáhnout natolik, že šipka byla schopná projít lepším kyrysem, nevýhoda byla časová náročnost, resp. kuši pomocí mechanismu natáhnout a po natažení odepnout ze zbraně. Největší borci dokázali z těžké kuše vystřelit dvě šipky za minutu, proto se více osvědčila k obraně různých opevnění, kde byl střelec dostatečně chráněn po dobu nabíjení.Dlouhou dobu byla kuše zakázána církví a používala se pouze pro boj proti nekřesťanům, zakázána byla prý kvůli její nečestnosti (Rytíři nějak nemohli překousnout, že je něco může na dálku zastavit). U nás se těžká kuše osvědčila až v době husitských válek. Nekážu si představit jak by to fungovalo ve hře, to by se museli být použity lehké kuše, které se natahovali ručně, to by ovšem nesměl být hlavní hrdina ze začátku taková souška a ten výkon šipky by byl na úrovni možná trochu větší jak ten luk, ale tam zase jde o tu fyzickou sílu. Třikrát natáhneš, třikrát vystřelíš a jsi hotovej :smiley: .

1 Like

Ad Kuše: Hlavně těch rytířů moc umíralo a papež nechtěl přijít o všechnu šlechtu.

Ad Ekonomika: Vykupovat pouze věci v prodejném stavu (80% min.) a ještě omezit napr. max. počet určitého meče v inventáři obchodníka. Popř. by nevykupoval nic a spíš by nabízel úkoly typu “Mám objednávku na tyto 3 meče, 2 štíty …”. Pak by mohl Jindřich i sám kovat (nový skill). A udělat ekonomiku flexibilní (živou) = cena masa je např. 5 dukátů, prodám jich 20, tak cena klesne (už během prodeje) na 3… A pokud by to mělo být vymakané, tak by se brala spotřeba města/vesnice a dle toho by klesala cena rychleji nebo pomaleji.

3 Likes

Video guida pro nový char jak nejrychleji vyexpit staty

Hmm… verze 1.2.5 , tak to abychom si pospíšili než to verze 1.3 poyebe :smiley: , co pak z tý hry máš? :slight_smile:

takle si zkurvit hru hned na začátku,to fakt nemám zapotřebí…

3 Likes

Lepší než se strávit X dní u areny a expit to tam… kde z toho akorát každej zešedivý

jj rovnou si nacheatuj nesmrtelnost a 100k grošů :wink:

víš tohle není podvod… je to nej urychlení grindu statů který stejně budeš dělat v areně… proč bych měl mít nesmrtelnost když ji nepotřebuješ a 100K k čemu zbytečnost vše co potřebuješ najdeš ve hře nemusíš za to utrácet… hledej mapy a pak poklady v těch pak najdeš nejlepší věci co jdou ve hře sehnat

haha neni podvod prej…exploit jak prase…udělat něco podobnýho v nějakom multiplayeru, tak máš bannán navždy :smiley:

přesně jak říkáš tohle není MMO, navíc ti to ukrátí čas aby si mohl prozkoumávat okolí a plnit questy a věnovat se hlavní a vedlejší herní linii… a jak říkám stejně ty staty dosáhneš akorát v aréně kde u toho strávíš 50 hodin herního času a budeš si u toho rvát akorát vlasy. Kdyby se nevydala hra v rozsahu 50 000 ohlášených bugů během prvního týdne tak bych možná nic takohé ani nenašel… ale díky tomu, že chci hrát a hlavní postava je zaseklá a nemůže nic a již dva týdny se čeká na opravu questů rozhodl jsem se trochu blbnout a založit si postavy další

Tobě se to třeba líbit nemusí, ale jsou lidi kteří to uvítají protože nemají třeba čas u toho sedět 5 dní v kuse 10 hodin aby udělal stat grind

:smiley: co stou arenou vsici mate ja vni byl je kvuli questu jinac sem vni nestravil ani minutu a stejne sem v pulce hry robocop :smiley: a jeste ji hraji bez jakeho koliv modu (PS4)

Jako co to v tom videu doprdele je?!

A to budeš ještě vydávat za návod jak tu hru hrát?!

Takto to může hrát jedině naprostý hovado, který si hru neužívá, ale láme přes koleno.

1 Like

Jako i mě se na té hře lecco nelíbí, ale tohle je fakt přes čáru! Takhle si prznit požitek z hry!

To je projev naprosté neúcty k autorům hry, k ostatním hráčům, kterým je toto video předloženo, i k sobě samému!

1 Like

To mi připomíná moje poznámky k modúm do KC:D na jednom nejmenovaném webu o hrách.:

Neomezená nosnost, snadnější odemknutí zámků, ukládání kdekoliv a kdykoliv, zaměřovač u luku…hahaha, to nejsou módy, to jsou normální cheaty.

75% lidí souhlasilo, zbytek to nemohl nějak překousnout :smiley: , oháněl se tím, že je to dnes ve hrách takového stylu běžné a že se to nedá hrát, že je hra zabugovaná a hráči ztrácí uložení pozice ve hře.

Ta hra je jiná, řekl bych podle systému ukládání je to “stará škola” (pamatujete inventář,inkoust a psací stroj v Resident Evil 1,2…? a co arkádovky?, tři životy a konec. Dříve normálka, dnes pro každého strašný problém). Já jsem zjistil po 4 hodinách hraní mi nefunguje save…ale co. Já vlastně nepřišel o 4 hodiny hraní, já dostal 4 hodiny této úžasné hry navíc :D.

…tečka :smiley: , tohle je vlastně dost podobná odpověď jako ty odpovědi na tom webu:

Big_Harold
víš tohle není podvod… je to nej urychlení grindu statů který stejně budeš dělat v areně… proč bych měl mít nesmrtelnost když ji nepotřebuješ a 100K k čemu zbytečnost vše co potřebuješ najdeš ve hře nemusíš za to utrácet… hledej mapy a pak poklady v těch pak najdeš nejlepší věci co jdou ve hře sehnat.

Vysvětlení ve zkratce: Systém jsem oyebal, stejně to dělají všichni, ale jsou i horší. Jak se jinak máš? Přeji hodně štěstí :smiley: ve hře.

Jak by to asi dopadlo se Shakespearovým Hamletem, kdyby se tam yebaly mody…ehm cheaty…

3 Likes

Není to mod, není to cheat, je to Expoil herní mechaniky. To jak ji pán Vávra s týmem udělal je jejich věc já pouze využil přímé herní mechaniky která neumožňuje NPC přeskakovat přes překážky… Stejně tak i WarHouse rozhodl, že toto NPC bude nesmrtelné. Není to žádný mód nic… je to pouze herní mechanika. Stejně jako zběr bylin já pouze trénoval boj na Zbyškovi… jinak řešeno “Dummy”

Dále jak si zde zmínil např zaměřovač luku: další věc která je přímo integrovaná do hry tak jak byla vydaná se základním parametrem v možnosti 1 a 0.

1 Like

Jeden nápad k lukostřelbě.
Dnes jsem se protrápil s lovem zajíců. Z 25 šípů jsem ulovil jediného zajíce a to jsem se snažil šípy poctivě sbírat, takže reálných střel bylo daleko víc.
Tak jsem vzal fix, udělal si na monitoru tečku a hned jsem měl mířidlo. Popravdě ani s tím to nebylo jednoduché, ale tři ušáky jsem dal na 13 střel a to už stojí za zmínku:sunglasses:

2 Likes

@Big_Harold Chceme pridať tlačidlo na instantné vyhratie hry!!! Načo si KCD kurviť hraním!

2 Likes