Nápady pro Kingdom Come

Když si u tý Mafie, tak jsem si jí nedávno s chutí zahrál v Remasteru od rusáků , Pecka. Antonín Molčík je best…Petr Rychlý…je…moc rychlý :smiley:

No územie dnešného Slovenska, samozrejme, patrilo Uhorsku, Kumáni obývali časť Maďarska, a pritiahli od Čierneho mora bohviekedy. Ale neboli to starí Maďari, skôr Tatári, ale pokiaľ viem, celé je to dosť neisté a tak trochu záhadou.

@He3lix Hodnotiť hru, ktorej cieľom mala byť maximálna miera autenticity ako rasistickú je vlastne pochvala a uznanie dobre vykonanej práce, nie? :grin: Keďže Čechy v 15. storočí zrejme rasistické skutočne boli. :grin: Ako zvyšok sveta.

@Big_Harold BTW odmietam obhajovať vlastné sarkazmy. :grin:

2 Likes

Jeste bych udelal, aby kdyz prsi, tak se sli lidi schovat pod stromy, do baraku atd. Ted pri desti sedi venku u piva, stoji u stanku na desti atd.

PŘESNĚ !! Byla by to jedna z mnoha. Výjimečná byla právě tím dabingem. Ale když teď nad tím přemýšlím, tak česká hra, je vlastně až tato. Jako echt česká ne jen původem :sunglasses:. Takže ten dabing tam prostě být MUSÍ!

Tak dabuj :smiley:

1 Like

Ono to tam vlastne je, akurát to niekedy funguje dosť blbo. :grin:

Ja si toho všimnul kolem hospod tak lidi maj prostě v piči jestli prší a chlastaj dal, ve městech to zase funguje celkem dobře.

Zajímavé je, že když procházím polorozpadlé chatrče v lesích, kde na zemí leží tlející mrtvoly, tak na stolech planou svíčky, jakoby se to neštěstí stalo včera.:confused:

Nepodařilo se mi nalézt topic, kde jsem před časem zaznamenal diskuzi ohledně questu “Mít tak děvče jako Tereza”, tak to napíšu sem.
I po splnění této “mise” :sunglasses: je možnost Tereze darovat nějaký dárek. Hráč nemá pod kontrolou jaký, ale vypadá to, že Jindra daruje nepotřebné questové věci, alespoň některé. Tolik jsem stihl vypozorovat, snad se nepletu.
Jinak je škoda, že vztah s Terezou se dál už nijak nevyvíjí. Nějaká ta procházka by byla snad možná i po splnění výše uvedeného questu. Občas by snad bylo možné si znovu zahrát ve stodole na slepou bábu …:wink:
Ale jestli vývojáři nechtěli tenhle vztah více rozpitvávat, mohli to nějak zaonačit. Vtipné by bylo, kdyby existoval alternativní konec hry takový, že Tereza nebude s Jindrou nic mít pokud se neusadí a nevezme si ji. Pokud by se tak hráč rozhodl, následovalo by video se svatbou, Jindra by si otevřel kovárnu, přišla by kupa dětí … prostě nádhera.:rofl:

Trocha romantiky v drsném světě, jsem za. :slight_smile:

nepredavat nedokonceny/nefunkcny produkt.

A taky je škoda, že se nedají svést různé ženy. Když už má člověk ten achievement s tím pyžmem…:yum:

2 Likes

Pokud do Jindry začne někdo mlátit ve chvíli kdy používá luk, tak by měl luk dostat velké poškození (v případě silných ran, by měl okamžitě přestat fungovat).
Přijde mi divné, že do mě rubou zblízka a já je přitom můžu tělo na tělo střílet z luku, Jindra by měl buď včas vyměnit luk za jinou zbraň nebo utéct z dosahu.

Takových “divných věcí” je ve hře víc. To si časem zvykneš. :slightly_smiling_face:

Je to možná trochu úchylárna, ale bylo by zajímavé, jaká by byla Terezy reakce, hrát si s ní na slepou bábu v mniškém rouchu … :thinking:

No mohlo by to dopadnout jako ve filmu Jméno růže :slight_smile:

1 Like

Mám jeden návrh do hry o kterém přemýšlím již delší dobu. A to, jestli by byla možnost se podívat ve hře i do Prahy i kdyby jen na nějakou krátkou dobu kvůli nějakému krátkému Questu, ale zajímalo by mě dost, jak Praha a různé části vypadaly v té době. Jak se tam žilo a spousta dalších zajímavých věci co by šli vidět v Praze.

Pusť si trilogii od Otakara Vávry - Jan Hus, Jan Žižka, Proti všem. To máš Prahu zachycenou (podle odborníků dost věrohodně) z té doby. Autoři filmů si prý dali dost záležet na tom, co se tehdá nosívalo, jaké se používaly zbraně atd. Jenom je to už nějaký pátek, co ty filmy vznikly no. :slightly_smiling_face:

Kdybych chtěl vidět film, tak přeci nepíšu sem :slight_smile: Proto jsem napsal jsem jestli by to nešlo zakomponovat do nějakého updatu nebo DLC. :slight_smile:

Zvuky do přírody by mohli použít ze závěrečných titulků serošu - Mrňouskové :grinning: