Nápady pro Kingdom Come

Dům by mi nevadil pokud by to nebylo v rozporu s příběhem, ale tvrz je z historického hlediska velice nepravděpodobná. Kovář a vlastnit tvrz? Krakonoši notak :wink: :slight_smile:

A ty si myslíš, že kovář, který bude zachraňovat krále atd., jak bylo naznačeno, zůstane kovářem? Sharkozis notak :slight_smile: a dům, proč by měl být v rozporu s příběhem? Myslíš že byl bezdomovec? Notak :slight_smile:

Zdravím, rád bych se přidal do debaty :smiley: … nedávno jsem sledoval Stream tvůrců Re-Playe, Pes tam mluvil o tom jak dříve dělali Operaci Flashpoint, a zmínil se i o malém Eastereggu na benzince kde je cedule na které je Viktor vyfocen na nějaké oslavě, psal jsem do zpráv na FB WH a odpověděli mi: "Uvidíte :wink: " :smiley:
Takže doufám že se něčeho podobného dočkáme :smiley:

Příloha: Inkriminovaná cedule z OF

2 Likes

Nebo… :slight_smile:

Když sem viděl v posledním updatu ukázku kázaní Mistra Jana Husa, nebylo by špatné dát to do hry, např kněze kazatele do kostelů, žebráky před kostelem viz Kladivo na čarodějnice, hrající varhaníky v kostele atd.

2 Likes

to jako neni špatný nápad, díky tomu by to vypadalo o dost reálněji

Tohle všechno tam asi bude normálně :slight_smile:

Já bych uvítal, kdyby tam prcali psi na návsi. Myslím si, že by to pak také působilo o dost reálněji. Více by to přiblížilo svobodomyslnou vesnickou náturu…

1 Like

Myslíš tebe, tedy tvou postavu? :slight_smile:

To jsem nemyslel, ale je to velmi zajímavý nápad :slight_smile: Možná to bude ten quest za psa :slight_smile:

Už vidím ten sidequest pro čokla :smiley: Od: … Ptáček (neznám jeho jméno, jen vím že se tam vyskytuje a je to ten cápek co jde v cutscene u okna :smiley: ) : Mám tu pro toho tvýho podvraťáka nevěstu, někde po městě se tu toulá jedna povolná fena, nech je ať si užijou a já si ti štěňata pak nechám. Dopřej mu trochu slasti a máš u mě korbel piva " :smiley:

Fachmani z Warhorse díky, vypadá to skvěle, jen tak dál! Po počátečních trablech s kódem jsem to rozjel a vychutnávám si vesnici i s lesem. Bugy zde nebudu vypisovat, od toho jsou jiná vlákna.

1 Like

Dostal jsem zajímavej nápad, udělat hru realističtější a zábavnější. 1.A tedy, chození po cestách by bylo méně unavující a rychlejší než po loukách lesích, trochu mě štvalo třeba to běhání do kopce v lese, které je stejně naročný jako po pěkný cestě. 2. Když člověk spadne z nějaké výšky, tak by měl zranění, které by musel léčit u doktora, trvalo by nějakou dobu než by se vyléčilo a do tý doby by chodil a běhal s pomaleji, než normalně.
Ještě mě napadla denní energie, která by se doplňovala jídlem, ale to už vymysleli ve 3DO

Doktor je moc overkill, tedy hlavně pak ty následky zranění. Možná bych si to dokázal představit jako 5min debuff.
S tím chozením po cestách, v podstatě to není špatný nápad. Je fakt, že cestování je pohodlnější i rychlejší pokud se jde po cestě než se brodit chrastím.

2 Likes

Já bych to až do takových extrémů nehrotil, slítnout někde z vejšky a pak jít k ranhojičovi, to by mohlo lést na nervy a polouce nebo lesem já osobně jdu uplně stejně jako po cestě snad jen pokud nevlítnu do ostružiní to pak je problém se vubec vymotat na zpátky. Vím že to myslíte dobře ale … :smile: . A ten běh ve finálu určitě spomalí.

1 Like

Bylo by fajn kdyby se dělali kruhy na vodní hladině když do ní skočím.Při chůzi je to fajn, ale při skoku se ani nepohne.

Co říkáte na ten pohled třetí osoby? Já jsem pro, kdo chce hrát pouze first person, tak ať nepřepíná. Jinak některým slepicím bych přidal i kuřata, ve stodole nějaký to vejce na slámě a chybí mi tam kačeny na vodě plus ryby, ale předpokládám, že přibudou časem.

2 Likes

Přidej k tomu kohouta jak ráno kokrhá a bude to boží :blush:

1 Like

a jak jebe slepice přes den

k čemu by ten pohled 3 osoby byl? to už to tam mohli dát rovnou, nechápu to a bude to práce zbytečná