Nápady pro Kingdom Come

bolo by fajn keby sa mesiac pohyboval po oblohe podobne ako slnko a menila sa aj jeho faza (spln/nov) a tym aj svetelne podmienky pocas noci. Hadam na nieco take jasne nezabudnu.

sliepky by mohli pred hracom utekat podobne ako ovce, ale to tiez asi casom pribudne.

1 Like

Když už jsem viděl na foru zakroužkovaná některá souhvězdí, tak by určitě rotace noční oblohy měsíc aj hvězdy byly fajn. Už teď je v noci slušná tma ( v lese jak v pytli), co teprve v novu.

U těch slepic nevím hele, domestikovaná zvířata takhle žijící stále v obležení lidí ztrácí bojácnost ( koukni na holubi všude ve městech, to už je sice trochu extrem ale…) normální chození okolo je už moc nezajímá, pokud bys jsi do nich chtěl ale naběhnout či skočit, tak kousek popoletí, bohužel takhle to naskriptovat bude asi těžký.

s tymi zvieratami mas pravdu, nemuselo by to byt az take vyrazne, ale nejake mensie uhybanie by vediet mohli. V principe by stacilo uplne presne to iste chovanie ako ma ovca len by to robili ked by si k nim prisiel blizsie a uhybali by pomalsie. Ale v principe na tom az tak strasne nezalezi, len ma trosku rusilo v alfe, ze ma uplne ignorovali tie sliepky aj ked som prebehol uplne rovno cez ne.

2 Likes

A oheň by měl pálit.

1 Like

Myslím si, že s těmito nápady můžete směle počkat do bety. Od takových detailů prealfa není. :wink:

Kdo píše že to jsou nápady do alfy?

Myslel jsem to tak, že většina podobných věcí bude nejspíše ve hře implentovaná z hlav samotných vývojářů, a tak je smysluplnější počkat do bety. Ale tím nechci narušovat diskuzi, která může mít opravdový přínos. :wink:

1 Like

Urcite je velmi dobre mozne, ze im vacsina takychto banalit napadne, ale hral som uz prilis vela hier a videl som uz prilis vela filmov, kde boli aj tie uplne najzakladnejsie veci uplne opomenute alebo uplne nedomyslene. Takze myslim, ze je vzdy lepsie spomenut aj prkotiny.

Na tom něco bude, i když u hry designované Danem Vávrou méně než u ostatních.

Viděl jsem fotku nástěnky, kterou Warhorse mají a připichují tam dobré nápady, takže třeba se něco od nás ujme :slight_smile:

Kdyby si byl více pozornější, tak si všimneš, že slepice, pokud jsi blízko, se od tebe snaží vzdálit. Nechci psát utéct, protože přeci jen pouze chodí. Dokonce se neštítí si to štrádovat přes plot nebo zeď, když ji k tomu “donutíte”.

no vyskusam, ja som si vsimol akurat tak to, ze cez ne mozem uplne v pohode fyzicky prebehnut a ich to vobec netankuje. Ale skusim pri nich zastat najblizsie ked budem hrat.

Jinak přidal bych tam kačeny, husy, a vůbec domácí zvířata jako psy, kočky, krávy atd. Ke slepicím samozřejmě i kuřata.

1 Like

To si myslím, že vše ještě přibude v dalších updatech. Osobně bych ale hrozně rád viděl ve hře děti, staré lidi, mrzáky atd. Bez dětí je vesnice bez života. A ano, vím, co napadne každého druhého člověka, ale stačilo by při vstupu do vesnice hráči zakázat použití zbraní nebo alespoň dětské NPC umístit do lokalit, kam nebude mít hráč přístup. A případně kdyby o tento příspěvek zavadil někdo z WH. Moc bych poprosil o vytvoření udupané trávy v oblasti střelnice. Střelmistr tam pochoduje veskrze od rána do večera a tráva je absolutně netknutá. Podobně špatně působí slepice, které se minimálně houfují a je tam dost sólistek. Slepice se většinou drží v minimální vzdálenosti od kouhouta a pokud ho nemají, jeho místo zaujme alfa slepice. V alfě je samozřejmě plno takových drobností, ale stále čekám, že když ne tento, tak třeba příští update to opraví. :wink:

4 Likes

Naprosto souhlasím Petře, s těmi dětmi a starými lidmi to vidím úplně stejně. Napadla mě ještě jedna postava, která by to mohla zpestřit, příp. měla navázaný quest: obecní blázen.

1 Like

To mi připomíná postavu Muda v Gothicu.

Kdo nehrál, nepochopí. :smile:

1 Like

Taky bych měl jeden nápad. Nevím jestli to už někdo výše nenapsal pokud ano tak se omlouvám ale dobré by bylo kdyby se tam dal koupit nějaký hrad,… který by se dal dále vylepšovat. Kupovat armádu vést je do bitvy… Více takové globální.

1 Like

Tato hra má priority trochu jinde. Ta idea co tu píšeš je spíše Mount and blade či Medieval Engineers.

3 Likes

Doufám, že můj postřeh už tu nepadl.
Mě by se třeba líbilo, kdyby ve hře byla možnost stát se lapkou. Bloudit po lesích, přepadat apod. A to i s tím, že by vás časem honili a snažili se vás i chytit jakožto psance.

2 Likes

V té době se po vesnicích dost “potulovali” mniši. Možná by mohl i v Samopše a v dalších, které se ve hře vyskytnou něco hlásat a možná i zadat nějaký quest našemu kováři. Církev přeci jen v té době kvetla. :slight_smile:

1 Like