Nápady pro Kingdom Come

Bude pes, myslím si, že to by mělo stačit :smile:

Podle mě je panoš velice zajímavý nápad, a myslím zatím nikde nepoužitý. Pokud se Henry stane rytířem, byla by to docela originální věc.

3 Likes

Pes, kůň/osel a Henry - na všem navěšené batohy, to by mohlo na nějakou tu výbavičku stačit. Na nějaký větší loot snad jedině volský potah? :smile: Otázka je jak dobře by se ovládal.

3 Likes

Taky by mě zajímalo, co se stane po dohrání hlavní linie hry. Líbilo by se mi, kdyby šlo hrát dál, užívat si světa, vylepšovat své statistiky apod., prostě otevřený konec.

3 Likes

No to bude mít tu možnost určitě. Někdo třeba pojede jen hl. linii a po credits se vrátí do světa a bude tam na něj čekat dalších třeba 20h postraních questů, možná i víc. Např já jsem ten úkol v Alpha 0.3 stim klíčem dělal přes hodinu :fireworks:

Ty jsi jeden z vývojářů? Že tu házíš co tam určitě bude? :slight_smile: Já bych to viděl napsaný radši od nich.

2 Likes

Jeden z vývojářů bohužel nejsem, jenom vidim do věcí do kterých jiní nevidí :slight_smile:

No vidíš to, já byl přímo u nich ve studiu a dělal rozhovor pro časopis a na tenhle dotaz oni sami ještě neznali odpověď, zřejmě víš víc než oni :smile: :slight_smile: :slight_smile:

2 Likes

Zdravim vsechny,
uz to tady nekolikrat zaznelo, ale rad bych se pridal ke vsem kdo by radi videli moznost si koupit nebo jeste lepe postavit vlastni dum/chalupu. Myslim ze by bylo super po dosazeni urcite reputace mit moznost si koupit pozemek a zacit stavet. Take si myslim ze je trosku skoda ze je jasne dane ze to bude ,kovarsky synek". Myslim ze by bylo skvele mit na vyber z nekolika povolani, napr. rybar,lovec,drevorubec,kovar anebo treba mlynar. K povolani by se treba mohla vazat lokalita kde by bylo mozno si poridit pozemek na svou chaloupku.Vesnice blizko vody pro rybare, jina ves blizko lesa pro drevorubce atd. Kazde povolani by umoznovalo hraci vyrabet a prodavat urcity druh zbozi, ktery by udelal jim zvolenou ves svym zpusobem unikatni a tim by hrac zvysoval reputaci jak svou, tak i ,sve" vesnice. V praxi bych to videl tak ze napr drevorubec natezi drivi, pak z nej vyrobi treba nabytek nebo ruzne nasady na naradi,ktere pak pujde prodat mistnimu kovari, nabytek muze prodat na trhu. Dovedu si predstavit spoustu questu, ktere sa na to daji navazat. Ten chce to a ten zas tohle, lapkove cekajici na hrace vracejiciho se z trhu atd atd. Vubec netusim co je v moznostech programatoru a mozna jsem se nechal trochu unest, ale strasne bych nechtel aby se po zkonceni hlavni linie clovek dostal do situace, ze uz vlastne neni nic moc co dal delat. Myslim ze nejsem sam komu by se libilo si proste jen tak zit druhy virtualni zivot.

1 Like

Doporučuji shlédnout videoupdaty a další oficiální videa.
Řešilo se to tu už mnohokrát. Ne, ne a nepůjde. Děj, struktura a styl vyprávění hry jsou dané. Takže pokud tu někdo chtěl být dcera rybáře , která si začne stavět vlastní dům, stane se rytířkou, dostane panoše a povede 50 000 armádu do boje, tak má fakt smůlu.

Zkuste se zaměřit na menší detaily.

2 Likes

No prave… myslim ze updaty jsem videl vsechny, pravdepodobne nekolikrat, precetl jsem toho taky dost a tak nejak nevim co ocekavat. Prave ze v updatech se mluvi o ,several roles to play" a o ,large open world with freedom of Skyrim", takze me to moc nejde dohromady s tim co rikas ty ze, dej, struktura a styl hry je jasne dany. Co kdyz se rozhodnu ignorovat hlavni dejovou linii? Budu se moct toulat svetem a plnit side questy, ale to jen do doby nez questy dojdou a pak co? Vubec jsem nemluvil o nejakej 50 000 armade a ostatnich hloupostech co pises, jen rikam ze by se me libilo mit moznost volby v par zakladnich vecech a mit moznost vlastniho bydleni tot vse. At uz byl Skyrim jakej chtel, tak moznosti co delat pokud clovek nechtel delat questy tam byla spousta a myslim ze to byl jeden z duvodu proc si ho koupilo 20mil lidi a spousta lidi ho hraje dodnes. No nic, nechame se prekvapit, verim ze Warhorse maji plan a k tomu co ve hre ve finale bude nebo nebude maj dobry duvody.)

1 Like

Je fakt, že vystavováním různých krámů (typu ogří zub, zlaté ingoty, argonianské víno,… :smile: ) co jsem posbíral na poličky jsem ve Skyrimu strávil hodně času. Takže vlastnit později ve hře nějaký domeček, nebo si moct alespoň pronajmout třeba pokoj někde v hospodě by bylo docela fajn. Vsadím se, že po nějaké době bude mít hráč hodně prostředků a nebude je jak utratit. To bylo i ve Skyrimu, ale jedna možnost jak se zbavit peněz byl právě nákup nemovitostí.

2 Likes

Dostal jsem zajímavej nápad, prosím brát jen jako inspiraci
Ten nápad vězí v tom pohrát si s hudbou a zvuky, prostě, aby třeba po 5 pivech v hospodě zněla hudba jinak, po 6 atd. a po 10 třeba úplně jiná a nová hudba.
Trochu jako ve skutečnosti, kdy taky všechno zní jinak zvlášť když jste na mol :smiley:

2 Likes

Nepročítal jsem tohle vlákno celé,tak je možné že tu návrh zazněl,nebylo by špatné do hry vytvořit i normální režim chůze,pro nás kochače :smile:

Hudba bude mít adaptivní systém, čili bude se měnit dle situace. Normální chůze tam je taky, jenže jde zatím zapnout jen z gamepadu, nevím proč :slight_smile:

Aha,díky,no na kotvě se mi to hrát nechce :+1:

Můžu se prosím zeptat, co je myšleno režimem normální chůze? Jako pohled 1 osoby vs pohled 3 osoby? Nebo něco jiného?

Rezim normalni chuze je kdyz nebezis pres vesnici jako streleny kun, ale normalne pomalu jdes (podobnou rychlosti jako NPC).

Jo takhle, to mě nějak nenapadlo … tak to snad půjde i na klávesnici s myší, to beru jako samozřejmost :smiley:

Ano,myslel jsem to tak podobně :blush:příjde mi že v tom pomalejším režimu než sprint,je to pořád rychlé.