Návod - Česky - jak začít s hrou + vše kolem

Tak Ti nevím, to co jsem psal o prodávání masa asi platilo do ptache, teď bohatí zůstali jen řemeslníci (tedy včetně kováře Míky). Hospodský Ondřej měl jen 580g, asi že jsem tam dlouho nebyl… V zájezdní hospodě v Sázavě jsem prodal maso za 2500g, hospodský měl jen 470g, tak jsem mu to věnoval. Po přespání ráno mrknu a měl k dispozici přes 4K g. Maso by stejně do rána nevydželo…že to prodá přes noc jsem nečekal, hold moc šikovnej kšeftař…

Nevíte proč nejde koupit sedlo na koně? U handlíře je v nabídce ale nesvítí ( je šedé)

To se mi nestalo?! Groše ne něj máš? Nebo neplníš nějaký quest? Není to v Neuhoffu?

Mám dotaz: má smysl něco mačkat pokud dojde při souboji k zaklínění se soupeřem? Nevím jestli jde nějak ovlivnit, zda vyjdu z klinče jako vítěz já (soupeře odkopnu, odhodím) nebo soupeř.

Klávesa F, odkopneš ho…
Edit: dělám to podvědomně (sorry) a používám oboje, jak levé tlačítko , tak F.
Ověříme…

A vyber si perk, jeden je na klinč…

Útok (levá myš) - odstrčíš ho. Když nic neuděláš, tak vždy vyhraje soupeř a získá výhodu.

No právě, mě přišlo, že když mačkám F tak se nic nestane, ale když mačkám myš tak občas vyhraji já. Dík.

Já myslím že šedé je proto že ho nemůžeš používat (stejně tak jako třeba ženské šaty), ale koupit to jde, jestli na to máš groše :slight_smile:

Ano, kupovala jsem šedé podkovy i to sedlo a vše ok … Koník je okovaný a lítá jako drak :joy:

Ja mackam pravy trigger na ovladaci a vetsinou zvitezim a odhodim jej.

namísto ironicky, máš mít paradoxně :woman_student: Sorry jsem neodolal :wink:

Kradene věci uložene na koni nikdo nenajde kdyz te šacujou, ze ano. A vlastne kdykoli si je muzes vzit zase k sobě.

Při poslední zkušenosti mi to nacházelo kradené věci i na koni. Už to ale nějaký den bude, ale pochybuji, že se to změnilo.

kradené věci si musíš uložit do bedny než se odflagnou a pak můžeš vesele používat nebo prodávat… na koni se to bere furt jako tvůj inventář jako že je máš u sebe

pochvalen bud Jezis Kristus:) KONTROLNI OTAZKA: KDE SZENU PAKLIC PROLEZL JSEM KAZDOU 3.14ĉu a krom jednoho vajĉaka v Talmerku jsem dosud nenarazil ani na jeden…vajĉaka jsem vykoupil… napada me jeste mlynar z Rataji, nepamatuji si, zda jsem uz u nej hledal ci ne no tak poradte potrebju osvetu od znalych…

pochvalen bud Jezis Kristus:) KONTROLNI OTAZKA: KDE SezENU PAKLIC PROLEZL JSEM KAZDOU 3.14ĉu a krom jednoho vajĉaka v Talmerku jsem dosud nenarazil ani na jeden…vajĉaka jsem vykoupil… napada me jeste mlynar z Rataji, nepamatuji si, zda jsem uz u nej hledal ci ne no tak poradte potrebju osvetu od znalych…

myslím, že to koupíš … to šedivé znamená že to nejde dát na tebe :slight_smile:

nevis pls kde najit pakllic?

Zrovna dnes jsem si při zvyšování reputací v městech všiml, že kupec v Samopších u sebe paklíče má. Alespoň u mě. A 100% ho prodává i Votava v Talmberku.