Návod - Česky - jak začít s hrou + vše kolem

Prohledávej hnízda, někdy najdeš i u zabitých banditů a pak mají mlynáři paklíče, a někdy jsem našla i v truhlách, ale to bylo minimálně.

Taky hospodský Na mýtince. Ale až po splnění jeho masných tužeb.

Zdravím, nedalo mi to a hraji hru po druhé, strašně mě baví. :slight_smile: píšu si při tom deník, kdyby se někdo chtěl podívat. Ale pozor, je to plné spoilerů.

Ahoj, ten deník je dobrý nápad. :slight_smile: Ta hra je prostě parádní. Sám jsem ji po novém patchi rozjel znova a je to super zážitek. Myslím, že i bugy dost vymizeli a hra běží vcelku svižně. :slight_smile:

Také jsem rozjel znova a naprostá spokojenost… navíc se mi dialogy načítají okamžitě bez prodlevy. :slight_smile:
Hra běží celkově plynuleji.

ahoj ahoj, nechci zakládat nový téma kvůli jedné otázce tak to šoupnu sem. Quest Jednoho zbil druhýho zmrzačil nebo tak nějak :slight_smile: chci se jen zeptat když sem vyhrál už nad všema třema a dál mi to ukazuje Další zápasy… co je potřeba k dokončení questu? Musím zbít někoho dalšího nebo jen několikrát znovu ty tři? Díky za odpovědi :wink:

Jednoduše hledej dal po mapě další výzvy… Už jsem zde někde v topicu o tom psal… Na mapě je spousta npc např. jeden z rybářů u kterých splníš bitky a q se ti posune do další fáze

super díky, myslel jsem ze se to vztahuje jen na Rataje, hru už mám jednou dohranou ted jedu podruhe tak sem chtel vic questu :wink:

Na sever od užic je rybník a tam je rybař kterej ti zadá další bitky, zatím jsem našel jenom v Ratajích a tady od toho rybaře, jinak netuším jestli tam jsou další.

Tak sem došel za tím rybářem, zmlatil ty tři frajery včetně jeho a v aktivitach mi pribyla dalsi vec ( Pěsti ve tmě ) Mě zajímá jestli jdou nějak ty aktivity dodělat aby zmizely? Instrukce jsou: Další zápasy… chápu tu tedy dobře že musím soutěžit (bít se) pouze s těma z dané aktivity ale více krát? Díky za info
Bez%20n%C3%A1zvu

V rámci této aktivity je několik zápasů (v Úžicích, v Ratajích a v Sázavě). Potom se to myslím přesune do splněných.

aha aha, tak jeste zkusím sázavu, díky za info …

Ve Skalici jsou u kolbiště pod bývalou kovárnou další zápasy - Kumánský král.

ahojte znova :slight_smile: mám zase dotaz na vedlejší quest, konkretně ten kdy mám pomoct babce (drahomíře) vykouřit ducha souseda, nevzpoomenu si jak se jmenuje, jde mi o to že potom po mě chce apatykář abych ukrad knihu z kláštera … je težké se kní dostat popřípadě kde přesně je v klášteře, díky za info

Ahoj, můžeš se tam vloupat, ale asi lepší je to splnit, jak děláš hlavní quest v klášteře. Je tam taková skříňka, ve které je kniha uložená, zamknutá. Dají se od ní i legálně získat klíče splněním jednoho vedlejšího questu, zatímco jsi uvnitř kláštera (během toho hlavního questu).

Prevlec se za mnicha (sundej vsechno a mej na sobe jen kutnu) a mel bys byt schopen chodit nepovsimnut po klastere a nikdo by si te nemel vsimat. Vpravo od brany je zamceny vchod do sklepeni, tim jsem tam vnikl, nikdo si mne nevsimal.

ok díky, no bohužel sem teď z klátera vylez :smiley: budu se tam muset zkusit vloupat, mám pocit že sem dokonce tu knížku jak říkáš viděl když sem predtím prolízal skrínky, nezvpomenes si kde ta skrinka zhruba je

díky to zkusím, jestli si me nvesimnou v prevleku … :wink:

Je v hlavni knihovne ve skrini u dveri do loznice nejhlavnejsiho mnicha :slight_smile:

Vidíš, taky super. Je pravda, že na mě lidi reagovali, když jsem šla v hadrech mnicha po okolí :smiley: určitě vyzkouším.