Vydání a CZ DABING


#1

Ahoj, jak ti vidíte s vydáním hry a českým dabingem?

Díky za odpověď :slight_smile:


#2

Ahoj, oboje se tu na fóru probírá.
Takže bych tě odkázal na jiné topiky

Tady odkaz do našeho hejtovacího kroužku.

A zde zmínka o cz dabingu:

Jestli se ti nechce na odkazy klikat, tak:

  1. datum vydání nemáme, o něm se pořád dohadujeme
  2. český dabing při vydání spíš nebude, a co bude pak, to se uvidí.

#3

Very nice :joy: Krasne jsi mi nastartoval dalsi den v praci


#4

:smiley: :smiley: hejtovací kroužek pobavil :smiley:
Vždyť my vás máme rádi, jen už se moc těšíme, tak jsme nervní.


#5

Díky :slight_smile:


#6

Já nevím jestli bych to nazval “hejtovacím kroužkem”… Pouze se tam kritizujou věci, které jsou naprosto zjevné, ale nikdo z WH je nechce komentovat nebo nějak řešit.


#7

Byla to samozřejmě nadsázka.

Já tvoje rozhořčení chápu (částečně), ale nevím přesně co čekáš za odpověď.


#8

Já vim, že nic moc asi nezměnim. Bylo by ale skvělé, kdyby studio komunikovalo s backery narovinu.

Vždycky se oznámí, že se něco chystá a pak nic. Stejně tak s odsuny datumu vydání. Proč neříct narovinu, že tohle a tamto není hotové a že to vyjde asi např. Q4 2017? Místo toho nikdo z backerů netuší jestli hra vyjde za 3 měsíce nebo za rok. - Většina backerů už asi není v dětském věku aby ocenila nějaká překvapení. I špatné zprávy by se měla komunita nezkresleně a včas dozvědět.

edit: Stejně tak téma českého dabingu. D. Vávra o něm mluvil už před 3 lety v nějakém videu, ale kloudnou informaci jsme nedostali.

Za 3 roky vývoje se snad v tomhle musel udát nějaký posun. Ale informaci máme stejnou jako před 3 roky. Proč nezveřejnit třeba jednoduchou informaci, jestli studio na českém dabingu pracuje nebo ne? Prostě pravý a aktuální stav věci.

Možná, že videoupdaty v téhle fázi víc cílí na budoucí kupce než na backery. Nevim…


#9

Jak jsem řekl, rozhořčení chápu.
Dál to ale komentovat nemůžu.

Na českém dabingu se nepracuje. A žádná nová informace není, protože se opravdu žádný posun nestal. Tedy ne takový o kterém by se ve studiu všeobecně vědělo.

A s těmi video updaty. Tebe třeba nezajímají herci, ale jiné lidi ano. Chápu, že to není informace přímo o hře, ale k tomu byl docela popisný předchozí video update, který je sice x měsíců starý, přesto ale pořád platí.


Datum vydání a celkový přístup Warhorse
#10

Díky za info.


#11

Dobrý den.

chtěl jsem se zeptat, jak to vypadá s českými titulky na konzoli (speciálně XOX). Mám obavy z jejich kvality- jak velikost fontů (např. Sibérie 3), tak z lokalizace dané konzolí a jejích firemním rozhraní- viz CRLV-V z internetové diskuze:

Takže čeština podle rozhraní konzole:eek:, no tak to budou CZ tit. pouze u rozhovorů jak u Assassína v lepším případě a to možná ani ne, protože většina her se komplet řídí přímo jazykovým rozhraním nastaveným u konzoly, na PS4 GTA, Skyrim, Fallout 4, a mnoho dalších, tyhle jmenované hry nemají možnost ve hře nastavení lokalizace i když obsahují např. kromně EN i Pl lokalizaci ale řídí se pouze jazykovým rozhraním co máte nastavený u konzole :lol:

Děkuji WH-KCD za odpověď.


#12

už aby to bylo venku !